Results 1 to 3 of 3

Thread: bi düşünün buna zamnnız varmı

Newbie

bi düşünün buna zamnnız varmı

oncelikle benm takmm rakibe gore ezici bi ustunluk var en iyi kadromu olustrdum butun oynculrımn kondisyonarı ve moralleri ful ikramiye en yuksekte mac baslıyor rakip macı izlemiyor mac kendi sahamda ve macı izliyorum+13luk topa sahip olma avantajı var rakip defansın ortası ack cıkms mac baslarnda rakip 10 kişide kalıyor ama geln gorun ki rakip macı eze eze 3-1 kazanıyor. ha rakipte macı izlese ve kart gormese yine eyvallh dicem ama bu kadarda olmaz. bu oyun oynanmaz arkdslar takmmın hepsi 5 yıldız ve 3 taneside 6 yıldz bu takmı olusturmak icin o kadr ugrasıyosn zaman harcyorsun sacma sapan bir macla sacma sapan bir takma elenyorsn ve aynı seyi gecen seznda yasadm bu ilk degil.insanlarn kullanldıgı paralarnn somuruldugu zamnlarnn harcandıgı sacma sapan hicbi kalitesi olmayan bi oyun.bence bu oyunu oynamadn once bidaha dusunn

Newbie
    Aynısı başıma geldi takımı defanif top çalmaya çektiğim için karşı takım güçsüzse karşı takıma yarıyormuş.Senden güçlü takımlarda kullanmalıymışsın yeni öğrendim. Tam saha pres kullan farkı görüceksin.

Newbie
    Quote Originally Posted by golgeprens View Post
    Aynısı başıma geldi takımı defanif top çalmaya çektiğim için karşı takım güçsüzse karşı takıma yarıyormuş.Senden güçlü takımlarda kullanmalıymışsın yeni öğrendim. Tam saha pres kullan farkı görüceksin.
    kendi sahamdaki mac kardes tam saha pres ve ofansif oynuyorm zaten