Results 1 to 3 of 3

Thread: Yardımınız lazım girip bakın lütfen

Newbie

Angry Yardımınız lazım girip bakın lütfen

ligteki en kaliteli takımım 5 6 haftadır hep yeniyordum seviye 1 deyim . Bugun kendimden oldukça kalitesiz takıma 1 sıfır yenildim yenildiğim takımın dizilişi : ''4-5-1 '' şeklindeydi benim ise : 4 -3-1-2 şeklindeydi ve kondisyon ve moralim en iyi dereceydi bu sizce normal mi ? Şimdi çöyle bir diziliş uygulamak istiyorum sizce nasıl ? yada defansiz orta saha oyuncusu yerine ofansif orta saha oyuncusumu koysam ? ayarlarım : Takım anlayışı :normal pas yönü karışık , pres tarzı kendi sahasında pres , top çalma normal , pas atma şekli karışık markaj tarzı bölgesel .. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler Şimdi uygulamak istediğim diziliş resimdeki gibidir ....
    http://u1312.hizliresim.com/1j/f/vgj6k.pngYardımınız lazım girip bakın lütfen-ads-z.jpg

Efo
    Efo is offline
    Newbie
    taktiğinde sıkıntı var dostum. kendinden güçsüz rakiplere karşı oynarken kendi sahanda press yaparsan rakip daha çok pozisyona girer. defansif orta saha eğer takibinin forvet arkası oyuncusu varsa o zaman etkili olur.

Newbie
    Quote Originally Posted by Çağan Yapıcı View Post
    ligteki en kaliteli takımım 5 6 haftadır hep yeniyordum seviye 1 deyim . Bugun kendimden oldukça kalitesiz takıma 1 sıfır yenildim yenildiğim takımın dizilişi : ''4-5-1 '' şeklindeydi benim ise : 4 -3-1-2 şeklindeydi ve kondisyon ve moralim en iyi dereceydi bu sizce normal mi ? Şimdi çöyle bir diziliş uygulamak istiyorum sizce nasıl ? yada defansiz orta saha oyuncusu yerine ofansif orta saha oyuncusumu koysam ? ayarlarım : Takım anlayışı :normal pas yönü karışık , pres tarzı kendi sahasında pres , top çalma normal , pas atma şekli karışık markaj tarzı bölgesel .. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler Şimdi uygulamak istediğim diziliş resimdeki gibidir ....
    http://u1312.hizliresim.com/1j/f/vgj6k.pngClick image for larger version. 

Name:	Adsız.jpg 
Views:	23 
Size:	104.0 KB 
ID:	16432
    ne yaparsan yap rakibin taktiğini defansif veya sert savunma ayarlamışsa gol atman zorlaşıyor. şahsen ben kendimden 3 seviye yukarıda olan 3 arkadaşımıda 1er farkla yendim defansif oynayarak. ama ne dmc kullandım nee amc klasik takitiğim 4-4-2 defansif kontra. top kapma zor. pas yönü karışık. paş şekli karışık. dc lerim mavi ok. hepsi bu. başarılar.