Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
Like Tree14Likes

Thread: Türklere neden hile yok ? amacınız ne

Newbie

Angry Türklere neden hile yok ? amacınız ne

Böyle şeyler yüzünden oyunu bırakıyorum gerçekten ayıp ya !
    günlerce biriktirdiğim 15 tokenimi 1 adama harcadım adamlar resmen token sıcıyor. Türklere garezleri ne anlamıyorum.
    Ya bırakın bizde hile kullanalım yada herkez hakkıyla oynasın onlarada hile kapansın .
    Oyun düzgün ve adaletli bi hale gelmeyinceye kadar ben yokum.
    Telefondan face uygulamasından hepsinden kaldırıyorum oyunun . Arkadaşlar destek çıkın böyle bi eylem yapalım
    Bu kadar bağımlı olup sakın parayla token almayın onlar kazanmasın paranıza yazık boşa gider.
    Türkleri resmen keriz avanak yerine koyuyorlar garezleri ne bilmiyorum ama demekki zamanında çok koymuşuz ))

Newbie

Post Haklısın kardeşim.

Emek hırsızlıdır bu yapılan. Ya hile yapılmasın yada türkiyedede Hile serbest olsun.
    Sana katılıyorum kardeşim Bu emek hırsızlığı yapılan bi oyunada dahada para yatırıp token alan salaklardan tut oyunun hilesini çıkartanlar utansın. Nerde hak Nerde Emek !

Newbie
    Aynen öyle kardeşim bizi keriz yerine koyuyorlar ya adaletlice oynansın yada hile herkeze serbest olsun OYUNU BIRAKIYORUZ

Newbie
    Arif Haklı.
    Onca emek veriyoruz hepsi boşa gidiyo.. adamın teki 2 dkda bizim 1 aylık emeğimizi çalıyor.. yeter..

Newbie
    Bende Bırakıyorum ve kaldırıyorum uygulamayı.. adam haklı hadi by..
    Ahmet Taşkın likes this.

Newbie
    Bende bırakıyorum oyunu sırf bu nedenden dolayı.

Newbie
    Teşekkürler arkadaşlar..

Newbie
    kimlere hile var arkadaşlar.hangi ülkeye varsa o ülkenin adını söyleyinde bizde bulalım o hileyi.nerden biliyorsunuz adamın token biriktirmediğini ?bi tek siz mi biriktiriyorsunuz token ?belki adam kaç sezondur aynı ligde.belki adam sırf token kastı daha iyi oyuncular alabilmek için.bi kere hile olsa herkes kullanırdı.hile mile yok oyunda.taktiğe karşı taktik oynamalısınız maç kazanmak için.madem 8 9 tokeniniz gidiyor bir futbolcuya sizde görüşmelerden alın futbolcuyu.zaten 8 9 token gidiyor açık arttırmalarda.bi siz bu oyunun manyağı değilsiniz.adamlar sabahın 7 sine 8 ine kadar nöbet tutuyor futbolcu transfer edebilmek için.

Newbie
    gec kalmısınız bırakmak ıcın aptal bı oyun

Newbie
    doğru diyon hacı 15 token gitmiş kötü olmuş. sen bırak oyunu. artık oynanmaz.

Page 1 of 2 12 LastLast