Results 1 to 5 of 5

Thread: Gelde deli olma!!!!

Newbie

Exclamation Gelde deli olma!!!!

Öncelikle herkese iyi oyunlar...

Ben 3. seviye bi menajerim ve kendime öyle bir takım yaptım ki bütün oyuncularım gözlemci hatta 3 tane oyuncum da world class yıldız ortalamam 36.3 kupada 5. seviye de biriyle karşılaşıyorum adamın yıldız ortalaması 29.3 adam sırf 5. seviye diye mi kupadan eleniyorum anlamış değilim. ya da sırf denge kurmak için oyun otomatikman mı beni kupadan eliyo. sırf 3 kupayı da alabilmek için 1950 token alıp sağlam bi kadro kurdum ama böyle olunca insanın direk bırakası geliyo oyunu

isteyenler benim ve iş arkadaşlarımın takımlarına bakabilir...

benim takımım : FENERBAHÇE SK ( Mustafa ertuğrul güler )

arkadaşımın takımı : GALATASARAY ( Kenan soyer )

diğer takım : AC MİLAN ( Furkan çapar )

Newbie
    mlet kafayı yemıs harcadı paraya bak aptal oyuna lan olum sıstem yok oyunda sıstem turklere alerjılerı var ve cok token ceken adam ınleme altına alınıyor daha cok ceksın dıye aptala sonuclar cıkıyor maclardan hırs yapsın mısalı sılın bu mal oyunu

Newbie
    hacı oyuna para harcama niye harcıyonki.

Newbie Zeki Ayturan's Avatar
    ne kadar cok para harcayip token alirsan o kadar cok kayip edersin...
    ahmet arkadasin dedigi dogru.
    9. seviyedeyim takimin gücü 65.3 gücü 50.4 olan oyunla hicbir alakasi kalmamis bir oyuncuyla 3 gün önce 1-1 berabere kaldim kafayi oynatirsin...
    bende cok token alarak oynuyordum 9. seviyeye kadar ama daha kötü oluyor maaleseftoken alip basarili olursan, fazla token almayacagin asikardir. bunun icin aldikca sana kötü sonuclarla aldiriyorlar tokenlari.
    oyun iyi aptal filan degil ama oara harcamadan oynamak gerekir.

Newbie
    Parana Yazik etme birader..bunlar insalari yolmanin orta yolunu bulmuslar,isanlarda sazan gibi atliyor..Ne kadar cok para okadar cok stress..bu oyun hiller uzerine kurulmus,Aklin varsa hic ugrasma!..eyer biz bunlarin hatalarini buraya yazsak inan satirlar yetmez!...bunlarin yuzune tukursen yarabi sukur diyen cinslerden! anlayana tabiki