BU YAZIYI ÜYELERDEN ÇOK YETKİLİLER OKUSUN HEMDE O BEYİNLERİ İYİCE İDRAK EDENE KADAR OKUSUN !!!!!!!!!!!!!

Bu oyunu oynamaya yeni başladım yani daha ilk sezonum. Yani 1 ay oldu olacak..

Takımın Adı: FCBURSA

İlk başlarda tabiki sardı, bende kalktım token aldım, o hani oyun ücretsizde token almadan bi bok yapamadığın şey varya işte ondan.. ara ara aldım toplamda 400,00 TL verdim..

Takıma ne kadar yıldız oyuncu var ise aldım.
Her maça moral ve kondisyon %99 çıktım.

Rakipten her konuda ama her konuda misli misli üstünüm.
Oyuncularım kat kat iyi, bütün oyuncularım özel yetenekleri var, kondisyon moral kat kat iyi, hücüm, defans, topla oynama, şut, frikik, v.s. hepsinde ara farkla üstünüm.. Ama nedendir bilinmez 10 bin tane şut girmedi ve penaltılara kaldım.

E iyi hadi bakalım penaltıda alırım artık dedim...
Penaltı kurtarma yeteneği olan kalecim bütün golleri yedi, hadi yedi yedi dedik...
Adamın 3 yıldızlı vasıfsız kalecisi 2 tane penaltı kurtardı.

Penaltı atışı ustası full yıldızlı oyuncularımdan 2 taneside penaltı atamadı..
Adamın 3-4 yıldızlı oyuncularının hepsi attı, birde sanki oyun benimle taşak geçiyor gibi, "ooooo ters köşeye yatırdııı, oooo kaleci topu göremediiiii " diyor DDD

Ulan oyun ben seninde seni programlayanında amına korum.

Bana mantıklı tek birşey söyleyim lütfen, yoksa kafayı yicem...

Bu mesajımın bu oyunu programlayanlar tarafından okunmasını istiyorum, okusunlarki nasıl sikik bir oyun yaptıklarını görsünler.
Ulan adaletinizi sikiyim be, bir gıdım mantık aradım, aradım bulamadım şu maçı kaybetmemde...

Mevzu maç filanda değil, sikerim maçınıda oyununuda, yazanınıda, kuranınıda, icat edeninide, parasını yiyeninide !!!!!

Mezu haksızlık !!!!!!!!!!!!! Kafayı yicem ya.. Orospu çocukları, madem 2-3 yıldızlı takımlar şampiyonlar ligine kalıpta şampiyon olabiliyor, ne ananızın amına token al token al daha güçlü ol daha yetenekli ol diyip duruyorsunuz sizi doğuranın amına koyayım ben.

Bu oyuna emek verenlerinde, bu oyunda payı olanlarında, bu oyundan 1 kuruş dahi olsa para kazananında, anasını avradını sikeyim. Sizin oyununuzun amına koyayım orospunun çocukları.

Biraz adaletli olun be, şerefsiz orospu çocukları. Ödediğim 1 kuruş bile zehir zıkkım olsun size..

Zaten bi ödememi katakulliye getirip aldınız ananızın amına koyayım sizin.

Token aldım, saatler geçti yüklenmedi yüklenmedi, dedim olmadı herhalde bir daha aldım 2'si birden yüklendi. Sizin hayatınızın amına koyayım.

BU OYUNLARIN EN KRALI
OSM - Online Soccer Manager.. Gerçek takımlar gerçek futbolcular.. Bi oynayında adalet görün haysiyetsiz şerefsiz orospu çocukları..

Son olarak ne deyeyim ananızı sikeyim..

Alın Görseller:
Şampiyonlar Ligi FİNAL maçında yenildiğim takıma BAKIN !! Böyle rezil bir oyun olamaz-1.jpg

Şampiyonlar Ligi FİNAL maçında yenildiğim takıma BAKIN !! Böyle rezil bir oyun olamaz-2.jpg

Şampiyonlar Ligi FİNAL maçında yenildiğim takıma BAKIN !! Böyle rezil bir oyun olamaz-screenshot_6.jpg