Results 1 to 5 of 5

Thread: Bonservisi Elinde Olan Oyuncular...

Recep Burak Sevdik
    Guest

.....

.....
    Last edited by Recep Burak Sevdik; 10-05-2018 at 12:32 AM.

Rookie
    excuse me..iam from indonesia,add me

Newbie
    Quote Originally Posted by Recep Burak Sevdik View Post
    byler oyunu açalı yaklaşk 1 hafta oldu oynu oynayn arkadşlarımda bonservisi elinde oyuncular bulunurken bnde yok bunu nasıl çözebilrmm??
    hesapta 21 token birikti ama nakit olmadığı için transfer yapamıyom ACİLL YARDMMM
    Arkadasim yeni baslamissan eger iyi oyunlar dilerim. Tavsiyem bu ki eger asagi ligdeysen 4cu lige kadar transfer etmemen ve daha saglam defansla oyunlara cikman. ilk baslarda zaten kimsede token ve para bulunmadigi icin transferde canlilik yox hayal kirikligina ugraya biliyorsun. ben ilk baslarda 4-2n-2n-1-1 taktigi ile ortadan sert atak MC-AMC-ST kirmizi ok olarak tam 7 sezon gecirdim. 5 lig birinciligim oldu bunlarinda 3unde namaglup sampiyon oldum. transferlere ara ver simdilik daha uzun sezonlar bekliyor seni

Newbie
    arkadaşlar çoğu kişi biliyordur ama yazmakta fayda var. free oyuncular her zaman 3 yıldızlı oyuncular olur ve doğal olarak sadece sizin seviyenizde olanlar görür ve teklif verir. bakabilirsiniz free bir oyuncu satılırken teklif veren takıma. kesinlikle sizinle aynı seviyededir. yani demek istediğim al-sat için emekli olmayacak yaştaki freeler küçümsenmemeli.

Newbie
    Oyunda para kazanmanın en basit yoludur bu , free oyuncular . . . çok az paraya alrsın ve daha büyük bi paraya satarsın .
    hele bu oyuncular 25 yaşın altındaysa peynir ekmek gibi giderler satarken . . . herkese iyi oyunlar.