Results 1 to 4 of 4

Thread: hangi futbolcuya kondisyon yükleyip devamlı antrenman yaptırmalıyız

Newbie

hangi futbolcuya kondisyon yükleyip devamlı antrenman yaptırmalıyız

başlıktan anlaşılacağı gibi kadroda ki bazı futbolcular diğerlerinden fazla ilerleme gösteriyor.
    benim yaptığım çalışmaya gelince......
    takım yoğunluğu normal iken takıma germe yaptığımda(şuan 6 kez denedim)
    20 den 1 e kadar kazanç elde ediyor. bunlardan
    4-5 tanesi 20 ile 14 arası kazanç alıyor(bunların yaşları 18-21 fiyatı orta olan da var pahalı olanda)
    8-10 tanesi 13 ile 8 arası kazanç alıyor(bunlarında 20 yaşında olup pahalı olanlarıda var ama genelde 24 yaş civarı oyuncu)
    geri kalanı 7 ile 1 arası kazanç alıyor(27-33 yaş arası futbolcular fiyatları normal)

sonuc: ben diyorumki elimde biriken bu kondisyon puanlarını bu 14-20 arası kazanç elde edilen futbolculara yükleyip ilerlemelerini sağlayayım.
    sizin düşünceleriniz nelerdir yorumlarınızı deneyimlerinizi paylaşalım arkadaşlar

Newbie
    up---

Newbie Zeki Ayturan's Avatar
    selam arkadasim
    pahali oyunculari antrenman yaparsan farki görürsün
    normal degil antrenman zor olucak az sakatlanma riskini göze alicaksin
    en pahali ve 18 yasindaki oyunculari, yeni sezonun basladigi gece alicaksin yada senden yüksek levelde olan arkadaslarindan alicaksin veya o yüksek leveldeki arkadaslarinin liglerindeki takimlardan kolayca alabilirsin.
    benim böyle bir durumda 18 yasinda pahali bir oyuncum saatte 4-5 beceri puani aliyor. 3 antenmanida zor olarak yapicaksin mesela 79 seviyesindeki bir oyuncuyu 4-5 gün icinde 86-89 yapabiliyorum.

Newbie
    4 yılı aştı bu oyundayım saat de 4-5 alana rastlamadım. saatde max 3 alıyor. günde 15 ancak yaparsın. sırf vaktini bu oyunda geçirip ayrıca yeşilin ve kırmızın bol varsa biraz daha hızlı yükselir. bu şekilde her saat antreman veremezsin ne yeşil dayanır ne kırmızı nede zaman ayırabilirsin. normal olan şu antremanı zor yap ve üçünüde sırayla işaretle günde tek maç yapıyorsan genç oyuncularına 2 kez bu şekilde antreman verebilirsin. özellikle geliştirmek istediğin oyuncu varsa, yaşı genç olanlardan seç ve maç istatistiğine bak 7-8 9 oynayan oyuncularına bu emeği ver.