Results 1 to 2 of 2

Thread: Arkadaşlar Herkes Bir Okuyabilir Mi Lütfen Yardım Lazım

Newbie

Arkadaşlar Herkes Bir Okuyabilir Mi Lütfen Yardım Lazım

Şampiyonlar liginde çeyrek finaldeyim rakibim çok güçlü ligdede 3 takım arasında çekişme var kupa desen yine öyle 3 kulvarda da ilerliyorum 1-2 haftadır oynadığım maçlar sonucunda çok iyi 3 adamım sakatlandı bnde alternatif oyuncuları koydum oyuncuların mevkisi eski oyuncularla tutmadığı için taktiği değiştirdim ve kupadan elendim ligde 2. sıraya düştüm şampiyonlar liginden elenmek istemiyorum bugünkü lig maçımda çok iyi olan 2 adamım daha gitti dünkü şampiyonlar ligi maçında da çok iyi bir adamım gitmişti 6 yıldız olan adam 12 gün sakatlandı diye bnde 15 tedavi pekati vererek adamı tamamen iyileştirdim adamı yine oyuna soktum ilk maçında yine 3 gün sakatlandı takımım 18 kişi 11 kişi ilk onbirde yedek 7 kişiden 6 sı sakat geri kalan 1 kişide kaleci tedavi puanımda kalmadı oyuncuların geneli 3-4 gün sonra iyileşecekler ama yarın şampiyonlar ligi çeyrek final ilk maçım 2 gün sonrada rövanşı var adamların hiç birini sokamıyorum deliricem artık her maçı korkarak oynuyorum adamlarım sakatlanmasın diye bıktım artık bu yüzden oyunu bırakacağım sinir oldum

Arkadaşlar bi yardımcı olun neden bu oluyor illa gerçek parayla tedavi paketi mi almam lazım yani

Newbie
    Ayarlardan normal style seç. Oyuncuların morallerini artır moral kartlarıyla.En fazla 7 gün üst üstte ilk 11 de oynat.1 gün dinlendir.