Results 1 to 6 of 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Transfer Listesi Sorunu !

Newbie

Transfer Listesi Sorunu !

12. seviyedeyim. Geçen sezonu bilerek atlamadım kümede kaldım. Takımımda gayet iyi durumdaydı. Şimdi futbolcularım normal seviyeden 2 yıldız üstte. Transfer listeme baktığımda 18 19 20 yaşında 79 kalite oyuncu bulamıyorum. Emin olun sabah 04:00 gece 00:00 arası sürekli aktifim. Bu ay sadece 1 futbolcu alabildim 18 yaşında 79 kalite. Bi tane bile çıkmadı sezon başından beri. Arkadaşlarıma yada rakiplerime bakıyorum hep benim istediğim tarz oyuncuları alıyorlar. Transfer listem nasıl onlarınki gibi transfer yapabilceğim şekle gelir? Bu bir hata mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Rookie lionboys's Avatar
    Arkadaşlar bunu soran çok arkadaş var ben bunu biraz size anlatayim
    öncelikle seviyem 33 yarin 34 olucam ve tecrubeme dayanarak soyleyeyim
    1-genelde ben ve benim gibi oyuncular takimlarini bir an evvel hazirlamak icin yani kadrolarini sekillendirmek icin ilk öncelikle aşaği kalitedeki oyunculari dolayisiyla satmak isterler.bu aktiviteyide genelde sezon bittikten sonra ki ilk gun yaparlar ve bu saatlerde genelde sabah 6 civari baslar(mesela yarin sabak 6 da kalk ve bak ne demek istediğimi anlarsin)not:sabah saatinde transfer etmekde ayrica daha kolaydir
    2-bir çok kez de bu sorun tamamen ip adresinden kaynaklanir.turk serverlerin yoğunluğunan olsa gerek,farkli ip adreslerini girdiğinizde çözülebilir
    3-bir diğer sebebde oyuna facebookdan girdiginizde gozukmeyen liste topeleven.com dan girdiğinizde gözükebiliyor

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by lionboys View Post
    Arkadaşlar bunu soran çok arkadaş var ben bunu biraz size anlatayim
    öncelikle seviyem 33 yarin 34 olucam ve tecrubeme dayanarak soyleyeyim
    1-genelde ben ve benim gibi oyuncular takimlarini bir an evvel hazirlamak icin yani kadrolarini sekillendirmek icin ilk öncelikle aşaği kalitedeki oyunculari dolayisiyla satmak isterler.bu aktiviteyide genelde sezon bittikten sonra ki ilk gun yaparlar ve bu saatlerde genelde sabah 6 civari baslar(mesela yarin sabak 6 da kalk ve bak ne demek istediğimi anlarsin)not:sabah saatinde transfer etmekde ayrica daha kolaydir
    2-bir çok kez de bu sorun tamamen ip adresinden kaynaklanir.turk serverlerin yoğunluğunan olsa gerek,farkli ip adreslerini girdiğinizde çözülebilir
    3-bir diğer sebebde oyuna facebookdan girdiginizde gozukmeyen liste topeleven.com dan girdiğinizde gözükebiliyor
    Selamlar Efendim;

Değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederiz.
    lionboys likes this.

Newbie
    arkadaslar görüşmeler kısmında bir oyuncuya teklif verdim teklifim kabul edilmedi ama tokenlerım geri hesabıma yüklenmedi sebebı nedır geri tokenlerım gelır mı ?

Quote Originally Posted by vedaterturk View Post
    arkadaslar görüşmeler kısmında bir oyuncuya teklif verdim teklifim kabul edilmedi ama tokenlerım geri hesabıma yüklenmedi sebebı nedır geri tokenlerım gelır mı ?

Selam Vedat Bey;

Bu sistemsel hatadan kaynaklı olabilir bizzat bende yaşamıştım ve destek bölümüne yazıp bunu inceleyip anında geri iade ediyorlar.

Destek bölümüne talep açın ve bu sorununuzu belirtin hesabınız incelendikten sonra geri dönüş yapacaklar.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Quote Originally Posted by Sevgilimden İzinliyim View Post
    12. seviyedeyim. Geçen sezonu bilerek atlamadım kümede kaldım. Takımımda gayet iyi durumdaydı. Şimdi futbolcularım normal seviyeden 2 yıldız üstte. Transfer listeme baktığımda 18 19 20 yaşında 79 kalite oyuncu bulamıyorum. Emin olun sabah 04:00 gece 00:00 arası sürekli aktifim. Bu ay sadece 1 futbolcu alabildim 18 yaşında 79 kalite. Bi tane bile çıkmadı sezon başından beri. Arkadaşlarıma yada rakiplerime bakıyorum hep benim istediğim tarz oyuncuları alıyorlar. Transfer listem nasıl onlarınki gibi transfer yapabilceğim şekle gelir? Bu bir hata mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
    Selamlar Efendim;

Bu sorununuzu çözmeleri için destek bölümümüze yazmanız gerekiyor.Destek bölümümüze burada açıkladığınız gibi açıklayıp talep te bulunursanız size geri dönüş sağlayacaklardır.

Destek Ekibimize buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.