Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Tek Maçlık Yükselme

Newbie

Tek Maçlık Yükselme

iyi akşamlar arkadaşlar, bugün oynadığım kupa maçında kendi sahamda 3-0 yenildim, buyrun maç ve adamla aramızda ki farklar.

Adamın Kadro

Benim Kadro

Sizce deplasman da kazanma oranım nedir? Çıkabilir miyim bi üst tura? Yardım ve taktik yorumlarınızı bekliyorum

Banned
    Çok zor hocam bence çıkamazsın Kendi sahanda 3 yemişsin,adam deplasmanda 3 atarak çok büyük avantaj elde etmiş..

Newbie
    Yapma böyle ya bozma moralimi Hiçmi yolu yok arkadaşım yok mu şöyle bi maçlık galibiyet taktiği

Banned
    Bence yok ama bana kalırsa diğer maçta arka 6 lıyı geri ok yap ön dörtlüyüde ileri ok yap,taktiğini defansif , pas atma şekli uzun , Kendi sahanda pres, olarak ayarla bu şekilde belki kendi sahanda top kapıp ilerideki adamlara uzun top göndererek gol bulma şansın olabilir.Bildiğimden söylemiyorumda mantıksal olarak mantıklı yani Bende bugün 1 1 kaldım

Newbie
    Kendi sahanda mı kaldın

Newbie
    Rogor xart

Отправлено с моего iPad используя Tapatalk

Banned
    Quote Originally Posted by Kaan Toraman View Post
    Kendi sahanda mı kaldın

Yok hocam Deplasmanda 8 Lvl Biri Denk Geldi Onun ortalama kalitesi 55 benimde 45 2. maç ful defans yapıp 0 0 kapatmaya çalışcam

Banned
    Geçmek okadarda zor deil ben 4 level iken 5 level biri karşıma çıktı evimde 4-0 yenildim deplasmanda 4-0 yenerek penaltılara geçtik ordan 4-2 yendim

Banned
    2. Maç Ne Oldu Hocam?

Banned
    4 1 Yendim Bugün Rakibi Deplasmanda oynadığım maçta adam takımını desteklemiyordu benimde 3 destekçim vardı,bu maçtada tam tersi oldu.. adam takımını destekledi 5 tanede destekçisi vardı tüm topa sahip olmayı o elde etti ama rahat kazandım.. burdan çıkardığım sonuçta topa sahip olmanın gereksiz olduğu

Page 1 of 2 12 LastLast