Results 1 to 9 of 9
Like Tree4Likes
  • 2 Post By Ercan Mehmet Minkil
  • 1 Post By Vuslanott
  • 1 Post By Vuslanott

Thread: FA ödülleri Haksızlık

Newbie

FA ödülleri Haksızlık

Merhaba ,

Yeni güncelleme sonucu yeni federasyon oyunu başladı. Yeni olduğu için herşey sıfırlandı ancak maalesef geçen sezon ilk 8 e giremeyen kişiler yeni başlayan federasyon ödüllerini alamıcaklar bunun haksızlık olduğunu düşünüyorum herşey sıfırlanmışken herkesin yeni başlayıp ödül alabilmesi gereklidir. Bu konudaki düşüncelerinizi merak ediyorum ve düzeltilmesini öneriyorum.

İyi Çalışmalar

Dreamer
    Geçen sezon ilk 8'e giremeyenler kasıtlı olarak yükselmekten kaçındı. Bu oyunu hile ve tankçılıkla mahvedenlere ders olsun. düzgün oynarsan katılabilirsin
    Level 32

THE LIL FOOKERS

League Titles 25
    Champions Lge 20
    Cup Winners 19
    Super Cups 20

Last 7 seasons 7 quadruples on the trot !

Top Scorer SPEEDYFOOKER 1517 Goals / 780 Games

Newbie
    Bunu nereden çıkardığını sormak istiyorum. Kasıtlı ligden çıkmamak nedir ? İspatınız varmı bu suçlamaları yaparken , Bu oyunu biz herzaman şampiyon olmak için oynuyoruz ancak oyun maalesef orantısız liglerde yarışma sağladığı için lig yükselmek bazen zor oluyor. Sizi şiddetle kınıyorum bu sözleriniz için 😡😡

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Selamlar;

Yeni Federasyonlar geçmişteki olumsuzların sonucu olarak bu şekilde düzenlendi. Bu yüzden ilk 8 kuralı olması ve buna bağlı olarak menajerlerin daha çok hırs yapması sağlandı. Çoğu Federasyon takımı ligden düşerek yıldız seviyesini korumaya çalışıyordu ve bu lig maçlarının artık önemsizleştirmeye başlamıştı. Bu sayede artık menajerler lige de önem verip bu şekilde bir rekabetin içerisinde olacaktır.
    minamino and halil52 like this.

Dreamer
    Son dolarıma bahse girerim artık kurallar değişti, bu sezon aniden mucizevi bir şekilde ilk 8 statüsünü kazanacaksınız. 2010'dan beri oynuyorum ve ilk 8'in dışında bitirmenin terfi kazanmaktan daha zor olduğunu biliyorum. LOL. forumda hiç acımayacaksın. tankerler nefret edilir!
    Level 32

THE LIL FOOKERS

League Titles 25
    Champions Lge 20
    Cup Winners 19
    Super Cups 20

Last 7 seasons 7 quadruples on the trot !

Top Scorer SPEEDYFOOKER 1517 Goals / 780 Games

Newbie
    Merhabalar,
    Yeni Federasyon kurallarini tam olarak,okuyup anlamak icin bir yer bulamadim,Resimlerden durumlardan yenilikleri anlamaya calisiyoruz.
    Cogunu cözdüm fakat her sezon levele göre kazandigimiz tokenler artik yokmu?sadece genel klasmanda birinci,ikinci,ücüncü ve dördüncüyemi var,
    Sadece takim lara basari ya göre dinlenme,moral bonusumu olacak?
    Mesela gold liga 1 de kaldikmi 50 token kazaniyorduk,artik yokmu?
    Eger yoksa bu yenilikler sadece token satmak üzerine ayarlanmis,ve bu kadar masrafa degermi bu oyunu oynamak ,düsünmeye basladim

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar;

Yeni Federasyonlar geçmişteki olumsuzların sonucu olarak bu şekilde düzenlendi. Bu yüzden ilk 8 kuralı olması ve buna bağlı olarak menajerlerin daha çok hırs yapması sağlandı. Çoğu Federasyon takımı ligden düşerek yıldız seviyesini korumaya çalışıyordu ve bu lig maçlarının artık önemsizleştirmeye başlamıştı. Bu sayede artık menajerler lige de önem verip bu şekilde bir rekabetin içerisinde olacaktır.
    Manipülasyonu nasıl etkileyecek acaba diye merak ettiğim. Sistem beni her sezon %70-80 bandındaki turnuvalara atayıp %110-120 takımlarımı eletirse bu oyun oynanmaz. Zaten her ne zaman ki ben geliyorum bunlar bir şeyleri değiştiriyorlar. Ben rekabetçi oynamayı severim, sen de bilirsin Ercan, federasyon ödülleriyle de işim olmaz, ama bu troll sonuçlara tahammül edemiyorum. Kazanmak için oynuyoruz sonuçta.
    Sorry for opening new accounts. I forgot my old’s password.

Rookie
    Quote Originally Posted by minamino View Post
    Son dolarıma bahse girerim artık kurallar değişti, bu sezon aniden mucizevi bir şekilde ilk 8 statüsünü kazanacaksınız. 2010'dan beri oynuyorum ve ilk 8'in dışında bitirmenin terfi kazanmaktan daha zor olduğunu biliyorum. LOL. forumda hiç acımayacaksın. tankerler nefret edilir!
    Not all Turkish players are tankers or tricksters. Most of us don’t hate the Greeks either. Please do not troll here.

Thanks.
    Last edited by Vuslanott; 05-05-2021 at 04:08 PM.
    İREN İDMAN YURDU likes this.
    Sorry for opening new accounts. I forgot my old’s password.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Vuslanott View Post
    Manipülasyonu nasıl etkileyecek acaba diye merak ettiğim. Sistem beni her sezon %70-80 bandındaki turnuvalara atayıp %110-120 takımlarımı eletirse bu oyun oynanmaz. Zaten her ne zaman ki ben geliyorum bunlar bir şeyleri değiştiriyorlar. Ben rekabetçi oynamayı severim, sen de bilirsin Ercan, federasyon ödülleriyle de işim olmaz, ama bu troll sonuçlara tahammül edemiyorum. Kazanmak için oynuyoruz sonuçta.
    Evet bazen ilginç sonuçlar oluyor bunun farkındayım o konuları yıllardır bende bildiriyorum ama normal zamanda bu sonuçların olabileceği bildirimi bizlere de bildiriliyor. Umuyorum istediğimiz sonuçlara ulaşabiliriz.