Results 1 to 3 of 3

Thread: Lig Maç Saatleri

Newbie

Lig Maç Saatleri

S.a dün yeni takım açtım kendime.Fikstürde açtığım takımın maç skorlarına bakıyordum.Maçlar hep sabah oynanmış.

Ligin son maçıydı.Yeni ligdede aynı saatlerdemi oynanacak? Maç saatleri neye göre belirleniyor? Ve Kendime uygun

saatlere almak için ne yapabilirim? Sabahın köründe ben maç izleyemem

Resim linki Screenshot by Lightshot

Newbie
    Quote Originally Posted by H1PP00 View Post
    Merhaba Arkadaşlar;
    Gördüğümüz üzere Top Eleven Türkiye forumunu kullanan türk oyuncu sayısı %5 ten az türk oyuncu sayımız çok olmasına rağmen az kişi kullanıyor.

Sıkıntı yaşamalarına rağmen bildiremiyorlar ve sorun yaşıyorlar.

Sizden ricam şu tüm arkadaşlarınızı forumumuzu kullanmaya ve daha doğru güzel ve başarılı bir menajer olmaya yönlendirin

Teşekkürler

İyi Oyunlar dilerim.

Niye az kişinin kullandığını şimdi daha iyi anlıyorum.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Murat Karabak View Post
    S.a dün yeni takım açtım kendime.Fikstürde açtığım takımın maç skorlarına bakıyordum.Maçlar hep sabah oynanmış.

Ligin son maçıydı.Yeni ligdede aynı saatlerdemi oynanacak? Maç saatleri neye göre belirleniyor? Ve Kendime uygun

saatlere almak için ne yapabilirim? Sabahın köründe ben maç izleyemem

Resim linki Screenshot by Lightshot
    Selamlar Efendim;

Öncelikle anlayışınız için teşekkür ederiz.Sorunlara elimden geldiğince bakmaya çalışacağım.

Maç saatlerindeki sorununuzu anlayabiliyorum.Bu sorunun çözümü için sizi destek bölümümüze aktaracağım.Buradan sizin Topeleven la olan tüm sorunlarınıza çözüm getirilecektir.Unutmayınız ki oyun içinde gelişmeler ve güncellemeler olacak. Bunu bizde herkes gibi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

Top Eleven Destek Takımı

Çok Teşekkür ederiz.