Results 1 to 3 of 3

Thread: Hoşçakalın

Banned

Hoşçakalın

Arkadaşlar Artık Oyuna Pek Fazla Girmeyi Düşünmüyorum Dolayısı İle Artık Forumada Pek Fazla Girmeyi Düşünmüyorum,Fazla Aktif Olmayacağımın Nedeni İse Nordeus Teknik Ekibine İletilen Sorunlarımın Cözülmemesi Ve Oyunun Tamamen Para Üzerine Kurulması Bu KonumdaBahsettiğim gibi 10 günde 18 sakat , 10 günde 18 sakat bütün önemlemlere rağmen nasıl olur arkadaş? tabiki para için sakatlanır daha evvel günde 4 5 pepsi kodu yazarak idare etmeye çalışıyordum şimdi para için onuda kaldırmışlar günde 1 2 kod yazınca limit doldu diyor hepten imkansız hale geldi,ve ben bunlara para kazandırmayı düşünmüyorum düşünsemde yok zaten .o yüzden esen kalın iyi oyunlar sizlere...

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by champion View Post
    Arkadaşlar Artık Oyuna Pek Fazla Girmeyi Düşünmüyorum Dolayısı İle Artık Forumada Pek Fazla Girmeyi Düşünmüyorum,Fazla Aktif Olmayacağımın Nedeni İse Nordeus Teknik Ekibine İletilen Sorunlarımın Cözülmemesi Ve Oyunun Tamamen Para Üzerine Kurulması Bu KonumdaBahsettiğim gibi 10 günde 18 sakat , 10 günde 18 sakat bütün önemlemlere rağmen nasıl olur arkadaş? tabiki para için sakatlanır daha evvel günde 4 5 pepsi kodu yazarak idare etmeye çalışıyordum şimdi para için onuda kaldırmışlar günde 1 2 kod yazınca limit doldu diyor hepten imkansız hale geldi,ve ben bunlara para kazandırmayı düşünmüyorum düşünsemde yok zaten .o yüzden esen kalın iyi oyunlar sizlere...
    Selamlar;

Oyunun yenilenmesi ve değişikliklerin yapılması için ekibimiz yoğun çalışmaktadır bu yüzden sorunlara tam anlamıyla bakamıyorlar. Bende de en büyük sorun olan transfer sorunları var çözülmedi.

Sabırla bekliyorum ve çözüleceğinden eminim.Tabi bu karar kişisel olarak o yüzden saygı duyarız.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    slm serhat kardeşim sana yardımcı olabiliirim sakat oyuncuları iyileştirmek adına sen de bana taktik konusunda yardım cı olabilirmisin