Results 1 to 3 of 3

Thread: Rakip Takımın Kırmızı Görmesini Nasıl Sağlarız... :)

Banned

Rakip Takımın Kırmızı Görmesini Nasıl Sağlarız... :)

Arkadaşlar rakip takım oyuncularının kırmızı görmesini nasıl sağlayabilirim? Ben hangi taktikle oynarsam oynayayım kesin her maç 1 oyuncum kırmızı kart yiyor,bir coguda sarı yiyor Benim her maç?Sanki özel bir formül uyguluyorlar ?

Newbie
    Oyuncuların moral, kondisyon ve oynadığı mevkilere uygun olup olmadığıyla kaynaklanan bi durum diye düşünüyorum, kart yemenin ya da yedirmenin bi taktik olduğunu düşünmüyorum açıkçası 😄 Fakat oyuncuların birbirine alışmışsa, sert hücum veya ofansif oynarak daha çok serbest vuruş kazanıyorsun, rakip takım seni durdurmak için faul girişiminde bulunuyor... Lakin rakibin kart yeme oranı yükseldikçe senin oyuncularının sakatlanma yüzdesi de artar. Oyunda böyle bir doğru orantı var 😊

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by champion View Post
    Arkadaşlar rakip takım oyuncularının kırmızı görmesini nasıl sağlayabilirim? Ben hangi taktikle oynarsam oynayayım kesin her maç 1 oyuncum kırmızı kart yiyor,bir coguda sarı yiyor Benim her maç?Sanki özel bir formül uyguluyorlar ?
    Selam Champion;

Bu oyuncunun iyi oynayıp oynamadığına bağlı,örneğin oyuncun iyi oynuyorsa rakip takımın oyuncusu genellikle faulle durduruyordur ve senin taktik anlayışında sert hücum vb taktik anlayışın varsa karşı takımın oyuncuları da buna bağlı olarak kart görür ama sende tam tersi olmuş bu da oyuncu karakterinden de kaynaklanabilir diyebilirim yani bu kart görme birçok neden den kaynaklanabilir kısaca ..

İlgi ve anlayışın için teşekkür ederiz.