Results 1 to 7 of 7

Thread: Sezonluk Sakatlanma

Newbie

Sezonluk Sakatlanma

Arkadaşlar dün oynadığım lig maçında oyuncum öldü, bu nasıl bir saçmalıktır sistemin belirlediği bi sınır olması gerek ya 25 gün sakatlık ne demek birisi bunu açıklayabilir mi bana?

Banned
    Para Kazanabilmek İçin Sakatlıgın cılkını çıkarmışlar gerçekten.. benim 22 kişilik kadromda 15 16 tane sakat oluyor bazen,bende bunları satıp yerine yeni transfer yapıyorum,aksi taktirde iyileşmesini beklemek iyileştirmek çok zor. birde maaş yükü oluyor tabi futbolcunun hem gelişemiyor hem kadroda yer kaplıyor yani mecburen iyileştirceksin adamı ona kurgulamışlar tamamen para kazanmak için bir maçta oyuncum sakatlanmazsa havlara uçuyorum resmen Sakatlanmada düzenlemeye gitmeleri lazım.. en azından biraz hafifletilmeli çok ağır.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Kaan Toraman View Post
    Arkadaşlar dün oynadığım lig maçında oyuncum öldü, bu nasıl bir saçmalıktır sistemin belirlediği bi sınır olması gerek ya 25 gün sakatlık ne demek birisi bunu açıklayabilir mi bana?
    Selamlar Efendim;

Sorununuzu bizzat bende oyun içinde yaşamıştım.Stadyum ve saha gibi yükseltmeleri yapmışsanız ve buna rağmen bir sorun teşkil ettiğini düşünüyorsanız size tek bir önerim var destek sayfamıza talep bildirmeniz ve bu sorununuzu oraya taşımanız.Ben bunu yöneticilere ay içinde bildirmeye çalışacağım siz birde destek sayfamıza sorunu iletmenizi öneriyorum.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

İlgi ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Banned
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar Efendim;

Sorununuzu bizzat bende oyun içinde yaşamıştım.Stadyum ve saha gibi yükseltmeleri yapmışsanız ve buna rağmen bir sorun teşkil ettiğini düşünüyorsanız size tek bir önerim var destek sayfamıza talep bildirmeniz ve bu sorununuzu oraya taşımanız.Ben bunu yöneticilere ay içinde bildirmeye çalışacağım siz birde destek sayfamıza sorunu iletmenizi öneriyorum.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

İlgi ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.
    Ben teknik ekibe bildirdim bir faydası yok.. Oyunun formatı böyle diyorlar..

Newbie
    Bende desteğe verdim dilekçemi cevap bekliyorum, ayak kırılması diyor ama maç boyunca tüm yorumları okudum maç bitince tekrar okudum, oyuncu dakika 68'de kendi kendine sakatlandı(Örnek: Messi devam edemeyecek durumda!) ve oyuncunun kondisyonuda 60'ın üzerinde idi. Gözlemci yaptığım bir oyuncuydu üstelik. Cevap bekliyorum incelemeye alınırsa satmıycam oyuncumu fakat format böyleyse satmak zorunda kalıyorum.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Kaan Toraman View Post
    Bende desteğe verdim dilekçemi cevap bekliyorum, ayak kırılması diyor ama maç boyunca tüm yorumları okudum maç bitince tekrar okudum, oyuncu dakika 68'de kendi kendine sakatlandı(Örnek: Messi devam edemeyecek durumda!) ve oyuncunun kondisyonuda 60'ın üzerinde idi. Gözlemci yaptığım bir oyuncuydu üstelik. Cevap bekliyorum incelemeye alınırsa satmıycam oyuncumu fakat format böyleyse satmak zorunda kalıyorum.
    Umuyorum bu sorunlar oyuna gelecek olan yeniliklerle çözülecek

Banned

Bugün ilk defa bir maçı boş geçiçem herhalde derken 19 gün yine bir oyuncum sakatlandı,Hemde kondisyonu en yüksek oyuncum, ya arkadaş harbiden bezdirdiler ya,Bu nedir ya,aslında inadına oynamıcaksın,1 maç bari birisi sakatlanmasın ALLAH aşkına ya Şimdi bu oyuncu 19 gün sakatlandı,Buda demek oluyorki önümüzdeki sezonun tümünü kaçırdı... bir sezon boyunca gelişemiyeceği gibi hiç bi şekilde kullanamayacağımda gelişemicek ve bir sezon sonunda piyasası iyice düşecek ayrıca kadroda yer kaplıcak,sezonluk maaşı 900k yı boşuna vercez...yani öyle bi ayarlamışlarki mecburen iyileştirmek zorundasın,sırf para üzerine kurulmuş oyun biz gibi fakirlerde böyle eziliyor işte.. Oyucunun kondisyonu fullenmiş orta derecede germe yapıyorum 10 gün sakatlanıyor saçmalığa bak arkadaş ya,tamam para kazanma amacı yaparsın ama az birazda zevk koy oyunun içine .......unu çıkarmış valla bezdim.
    Last edited by champion; 01-07-2015 at 12:51 PM.