Results 1 to 8 of 8
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Yasin Emre Minkil
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Biri bana bu saçmaliğin açiklamasini yapabilir mi ??

Newbie

Biri bana bu saçmaliğin açiklamasini yapabilir mi ??

Merhabe arkadaslar topeleven da yeniyim belki ama bu kadar da olma diye geldi bana bana birisi bunun açıkmalasını yaparsa sevinirim size resimli olarak göstericeğim .Biri bana bu saçmaliğin açiklamasini yapabilir mi ??-top1.jpg Bu arkadaşle şampiyonlar ligi finali oynadım ve 3-0 yenildim ve bana çok ama çok garip geldi size diğer resimleride gösteriyim eğer bu konu hakkında bilgisi olan lütfen yorum atsın Biri bana bu saçmaliğin açiklamasini yapabilir mi ??-top2.jpgBiri bana bu saçmaliğin açiklamasini yapabilir mi ??-top3.jpgBiri bana bu saçmaliğin açiklamasini yapabilir mi ??-top4.jpgBiri bana bu saçmaliğin açiklamasini yapabilir mi ??-top5.jpgBiri bana bu saçmaliğin açiklamasini yapabilir mi ??-top6.jpg

Rookie lionboys's Avatar
    ben 33.seviyedeyim daha bu zamana kadar bunun mantığını çözemedim.sen daha yenisin galiba

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Quote Originally Posted by Irem Kurt View Post
    Merhabe arkadaslar topeleven da yeniyim belki ama bu kadar da olma diye geldi bana bana birisi bunun açıkmalasını yaparsa sevinirim size resimli olarak göstericeğim .Click image for larger version. 

Name:	top1.jpg 
Views:	34 
Size:	65.9 KB 
ID:	35516 Bu arkadaşle şampiyonlar ligi finali oynadım ve 3-0 yenildim ve bana çok ama çok garip geldi size diğer resimleride gösteriyim eğer bu konu hakkında bilgisi olan lütfen yorum atsın Click image for larger version. 

Name:	top2.jpg 
Views:	33 
Size:	45.1 KB 
ID:	35519Click image for larger version. 

Name:	top3.jpg 
Views:	32 
Size:	49.7 KB 
ID:	35518Click image for larger version. 

Name:	top4.jpg 
Size:	55.3 KB 
ID:	35520Click image for larger version. 

Name:	top5.jpg 
Size:	48.2 KB 
ID:	35521Click image for larger version. 

Name:	top6.jpg 
Size:	47.4 KB 
ID:	35522

Selamlar Efendim;

Bu sonucun sebebini çok ayrıntılı düşünebilirsin.Bazı maçlarda rakibinize karşı üstün oynamanıza rağmen kaybedebilirsiniz.Karşı takımın santrforları günündeyse bu sonuç kaçınılmaz olabilir bu sadece en ufak bir ayrıntı.Sizin taktiğinizden daha üstün bir taktik uygulanmış olabilir bu da bir sebep.Bazen 20 tane kaleyi bulan şutunuz varken sadece karşı rakip 2 kaleyi bulan şutunun olup ve bu 2 sinin gol olması gibi bizim Türkiye Süper Ligde bazı bu tarz sonuçlu maçların olduğuna tanık olduk.Tek kale oynarken siz, karşı rakibiniz kapanırsa ve bir yolla kontra atakla sizi yenebilir bu da olabilir diyebilirim.

İlgi ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar Efendim;

Bu sonucun sebebini çok ayrıntılı düşünebilirsin.Bazı maçlarda rakibinize karşı üstün oynamanıza rağmen kaybedebilirsiniz.Karşı takımın santrforları günündeyse bu sonuç kaçınılmaz olabilir bu sadece en ufak bir ayrıntı.Sizin taktiğinizden daha üstün bir taktik uygulanmış olabilir bu da bir sebep.Bazen 20 tane kaleyi bulan şutunuz varken sadece karşı rakip 2 kaleyi bulan şutunun olup ve bu 2 sinin gol olması gibi bizim Türkiye Süper Ligde bazı bu tarz sonuçlu maçların olduğuna tanık olduk.Tek kale oynarken siz, karşı rakibiniz kapanırsa ve bir yolla kontra atakla sizi yenebilir bu da olabilir diyebilirim.

İlgi ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.
    degerli arkadasım hep aynı cevapları veriyorsun olabilir elbette olasılık dahilinde ama arkadsımız resimleri paylaşmış oyuncu kalitesi ortada uyguladıgı taktikde dogru rakibin taktiğine karşı uygulacak en dogru 3 taktikden birisini uygulamış final maçı ev sahipliği yok maçı izleyen sadece o maçı normalde kendisinin o skor ile kazanması gerekirdi işte sizlerin yönetici olarak çözmeniz gereken meseleler bunlar böyle bir saçmalık olmaz diyorsunya rakibin golcüsü günündeymiş sen arkadasın takımına baksana bulundugu liğin bir üst liğinin saviyende takımı sizde kalkmış türkiyeden örnek veriyorunuz bu gibi durumları gördük diye neden bayern münihden örnek vermiyorsun 88 e kadar rakibi 1-0 önde ama maç 3-1 bayerin lehine bitiyor bu her zaman böyle oluyor kendisi ayarında bir takım olmadıkça zorlanması mümkün değil arkadasımın takımı bulundugu seviyeye göre çok üstün bir takım o takıma yenilmesi kabul edilebilir bir durum değil açıkcası!! ve siz yöneticilerin bir an evvel bu saçma sapan uygulamaların ortadan kalkmasını sağlamalısınız burda magdur olan arkadasların agzıan bir parmak bal çalış olayı geçiştiriyorsunuz malesef.

Newbie
    Quote Originally Posted by hazal View Post
    degerli arkadasım hep aynı cevapları veriyorsun olabilir elbette olasılık dahilinde ama arkadsımız resimleri paylaşmış oyuncu kalitesi ortada uyguladıgı taktikde dogru rakibin taktiğine karşı uygulacak en dogru 3 taktikden birisini uygulamış final maçı ev sahipliği yok maçı izleyen sadece o maçı normalde kendisinin o skor ile kazanması gerekirdi işte sizlerin yönetici olarak çözmeniz gereken meseleler bunlar böyle bir saçmalık olmaz diyorsunya rakibin golcüsü günündeymiş sen arkadasın takımına baksana bulundugu liğin bir üst liğinin saviyende takımı sizde kalkmış türkiyeden örnek veriyorunuz bu gibi durumları gördük diye neden bayern münihden örnek vermiyorsun 88 e kadar rakibi 1-0 önde ama maç 3-1 bayerin lehine bitiyor bu her zaman böyle oluyor kendisi ayarında bir takım olmadıkça zorlanması mümkün değil arkadasımın takımı bulundugu seviyeye göre çok üstün bir takım o takıma yenilmesi kabul edilebilir bir durum değil açıkcası!! ve siz yöneticilerin bir an evvel bu saçma sapan uygulamaların ortadan kalkmasını sağlamalısınız burda magdur olan arkadasların agzıan bir parmak bal çalış olayı geçiştiriyorsunuz malesef.
    abim mantıklı açıklamış o zaman bjk türkiye kupasında 2 maçta yenilmemeliydi..3.lig takımı gitti beşiktaşı yendi... böyle saçma sapan düşünürseniz uefa da bjk tothenham ı yenmemeliydi son maçta ..tottenham bjk ye göre daha kaliteli güçlü ingiliz ekibi o zaman bjk ye şans vermememiz lazımdı gitti yendi ama normal şeyleri ne kadar büyütme meraklısı milletiz
    başarılarının devamını diliyorum Ercan abim

Quote Originally Posted by hazal View Post
    Selam Hazal ;

Burada benim anlatmaya çalıştığım her zaman üstün olsanızda bazen malesef yenilgi olabilir demekti.Örnek bir istatistik göstereyim bunu gösterme sebebimiz olabilir değil hayatta ve ligde olmuş birşey ;

Biri bana bu saçmaliğin açiklamasini yapabilir mi ??-capture-20150110-125913.jpg

Eleştiriniz gayet güzel bu konu hakkında zaten çalışmaların ve yeniliklerin sürdüğünü burada elimizden geldiğince duyuruyoruz.Bu benim elimde olan birşey olmadığı için sadece bu gibi sorunları iletiyoruz.Umuyoruz ki düzelmesi için çaba sarfediyorlar sizlerden tek istediğimiz sabır.Benim oynadığım oyunda şuan daha büyük hata var ama sabırla bekliyorum çünkü transfer listemde 3 yıldızdan yukarı oyuncu yok 2 aydır bekliyorum çünkü düzelmelerini bizlerde sizler gibi takip etmeye çalışıyoruz.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
    Yasin Emre Minkil likes this.

Quote Originally Posted by Irem Kurt View Post
    Merhabe arkadaslar topeleven da yeniyim belki ama bu kadar da olma diye geldi bana bana birisi bunun açıkmalasını yaparsa sevinirim size resimli olarak göstericeğim .Click image for larger version. 

Name:	top1.jpg 
Size:	65.9 KB 
ID:	35516 Bu arkadaşle şampiyonlar ligi finali oynadım ve 3-0 yenildim ve bana çok ama çok garip geldi size diğer resimleride gösteriyim eğer bu konu hakkında bilgisi olan lütfen yorum atsın Click image for larger version. 

Name:	top2.jpg 
Size:	45.1 KB 
ID:	35519Click image for larger version. 

Name:	top3.jpg 
Size:	49.7 KB 
ID:	35518Click image for larger version. 

Name:	top4.jpg 
Size:	55.3 KB 
ID:	35520Click image for larger version. 

Name:	top5.jpg 
Size:	48.2 KB 
ID:	35521Click image for larger version. 

Name:	top6.jpg 
Size:	47.4 KB 
ID:	35522
    Selam İrem;

Bu konuyu resimlerle birlikte senden destek grubuna atmanı isteyeceğim.Bu şekilde atarsan hesabını inceleyip en üst personel size geri dönüş ve açıklamasını yapacaktır.Bu sorunların olmaması için de oraya talep de bulun ve durumu buraya izah ettiğin gibi anlat.Nedenini orada tam anlamıyla söyleyeceklerdir.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
    Yasin Emre Minkil likes this.

Banned
    Ya arkadaşlar oyunda okadar saçma sapan şey var bir sürü gelip en doğal olan şeye saçma diyorsunuz... sizden kötü olan rakibe yenilebilirsiniz bundan doğal ne varki? zaten oyunun heyecan katan kısmı burası, Misal; 6alatasarayın takım değeri 200,00 milyon € Ligin tabanına demir atmış Balıkesir sporun değeri 10,00 milyon € Yani aradaki fark 150,00 milyon € yani normalde bu takımların kıyaslanabilecek olması bile ayıp.. aradaki farkla 4 5 tane daha kral gibi takım kurarsınız, ama balıkesirspor 2 0 çok net skorla yendi 6s'yi bu şekilde yüzlerce örnek veririm size.. Yani oyunda okadar saçma şey varken buna laf söylemek saçma oluyor..