Results 1 to 4 of 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By champion

Thread: Altin kural

Rookie lionboys's Avatar

Red face Altin kural

Arkadaşlar bilen bilir ama belki yeni başlayacak arkadaşlara bir tavsiyem olacak bu oyundaki altin kural transfer sezonunda sizinle açik arttirmaya giren rakibinize dikkat etmeniz.eğer thailand orjinli biriyle rekabete giriyorsaniz 2 defa düşünün.ben 34.seviyeye geldim hala düşünüyorum: D
    adamlarda nasil bir inat varsa,yada derenin suyu nerden akiyorsa bilmiyorum ama o oyuncuyu illaki alacak.alt tarafi oyuncu arkadaş adam milli mesele yapiyor sanki.bir çok arkadaşimiz farkli forumlarda bu dostlarimizin sağlam bir hile bildiğini kimisi onlarin ülkesnde 1 dolara 500 tokens satildiğini söylesede bana sorarsaniz thailand orjinlilerin coğu fake.bunu adamlarin kadrolarina baktiğimda anliyorum normalde mantik olarak bu kadar comert adamlarin butun futbolculari gözlemci olmasi lazimken siradan kadrolari var,işte burda biraz düşünüyorum

Banned
    Taylandlılar gerçekten öyle kesinlikle rekabete girilmez Büyük olasılık Taylandlılar bir token hilesi buldu onu uyguluyor.. geçen 6 lvl bi Taylandlıya denk geldim kupada stadyumu 183.000 dı tam hatırlamıyorum fecide bi parası vardı uzak durmak gerek yani
    lionboys likes this.

Newbie
    açık arttırmada bu kişileri görünce teklif vermeyeceksin yoksa harcanırsın doğru söylemişsin

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Selam Managerler;

Bu düşünceleriniz olabilir uzak durmakta yarar var