Results 1 to 3 of 3

Thread: görüşmeler

Rookie lionboys's Avatar

Lightbulb görüşmeler

transferde 'görüşmeler'kısmında mevcud olan oyuncunuza transfer teklifi aldığınızda ...
    örnekyuncunuza 2 tokens ve 125 m fiyat veren x takımın teklifini beğenmedim vede oyuncumu alabilmesi için diyelimki 6 tokens ve 165 m istiyorum..satış fiyatını veriyorum...işte sorun burdan itibaren başlıyor
    1-bu görüşmeyi sadece 2 klüb görebiliyor(satış fiyatı verildiğinden itibaren oyuncuyu almak isteyen herkes görmeli)satış kolay olsun
    2-24 saat süre zamanı veriyorsunuz o süre zarfında diğer klübler göremediği için teklif veren oyuncununda almaya niyeti olmadığı için bizden 1 gün gidiyor aynı zamanda karsı taraftanda
    3-eğer ben satış fiyatı verdiysem karşı tarafında onayla butonunun yanına vazgeç kısmıda olmalıkı görüşmeler sağlıklı olsun
    4-bu bir öneridir 'görüşmeler'kısmını hak eden oyuncumuz olduğu zaman 'top eleven' oyuncu için 'hemen sat'fiyatı istesin bizde bir fiyat belirleyelim oyuncumuzu gören ve fiyatı vermeye ikna olan herkes kabul edebilsin

bu son günlerdeki snaıjder olayı gibi nasıl klüb 20 m euro yu veren alabilir diyorsa bizde şu kadar tokens ve para verebilen herkes alabilir diye ekleyelim

Newbie

pepsi kapakları

lezzet_kiler@hotmail.com pepsi kapaklarını işlemek istedğimizde 3 adetten sonra hata veriyor. bunun nedeni lütfen geri dnüşünü yaparmısınız ..sebebini ögrenmek istiyorummmmmm.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Yunus Özgür Sarsıcı View Post
    lezzet_kiler@hotmail.com pepsi kapaklarını işlemek istedğimizde 3 adetten sonra hata veriyor. bunun nedeni lütfen geri dnüşünü yaparmısınız ..sebebini ögrenmek istiyorummmmmm.
    Destek bölümümüze bu sorununuzu yazarsanız size yardımcı olacaklardır.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support