Results 1 to 7 of 7

Thread: TOP ELEVEN 2015 hakkında olumlu-olumsuz düşüncelerinizi bizlerle paylaşın

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Lightbulb TOP ELEVEN 2015 hakkında olumlu-olumsuz düşüncelerinizi bizlerle paylaşın

Selam Menejerler;

Top Eleven 2015 bildiğiniz üzere mobil platformda büyük bir yenilik yaşadı.Bu yenilik yakında web tabanına da gelecektir.

Siz menejerlerin fikir ve düşüncelerini paylaşmasını istedik.

Bizlere, yapılan bu yeniliğin olumlu-olumsuz olan yönlerini paylaşırsanız çok memnun kalırız.

Unutmayınız ki sizden düşüncelerinizi Forum Kuralları çerçevesinde yapmanızı istiyoruz.

Şimdiden ilgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    En önemli eksiklik android telefon da geri tuşunun çalışmaması. Direk oyundan çıkıyor . Menüler arası pratik dolasilmiyor

Quote Originally Posted by Melih Aşut View Post
    En önemli eksiklik android telefon da geri tuşunun çalışmaması. Direk oyundan çıkıyor . Menüler arası pratik dolasilmiyor
    Selamlar;

Android vb yerlerde oyunun sol üst köşesindeki menü yerlerinde zaten anında geçiş yapılabiliyor.Geri tuşunu tamamen bu yerden zaten karşılıyor.O yüzden sorun olacağını düşünmüyorum efendim.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Şöyle örnek vereyim. Mesela aynı anda oynanan 10 maç var. Destek vereceğim. 1. takımı destekliyorum. 2. Maça destek vermek için geri tuşu olmadığı için 3 hamle yapmak gerekiyor.

Quote Originally Posted by Melih Aşut View Post
    Şöyle örnek vereyim. Mesela aynı anda oynanan 10 maç var. Destek vereceğim. 1. takımı destekliyorum. 2. Maça destek vermek için geri tuşu olmadığı için 3 hamle yapmak gerekiyor.
    Selamlar;

Lig üzerinden fikstürdeki maçlara bakmanızı bu şekilde anlıyorum.Bu format şuanda bu şekilde, ilerdeki güncellemeler bize ne gösterecek bekleyelim

Newbie
    Abi türkcesini yazsan sen bize? ,???
    we are the pioneers in providing Test-king.com - mcse certification dumps and tutorials with pass guarantee. Test-king.com Six Sigma Certification Download our latest testking lynn.edu questions to pass real exam of mcitp training

Selamlar ;

Olumlu & olumsuz düşüncelerinizi Forum Kuralları çerçevesinde bekliyoruz.