Results 1 to 2 of 2

Thread: Yardim edin lutfen Top Eleven neden bunu yapti?

Newbie

Arrow Yardim edin lutfen Top Eleven neden bunu yapti?

Oncelikle Selamun Aleykum Arkadaslar

Ben Eskiden Odnoklassniki.ru Sitesinden Top Eleven Oynuyordum Yakin bir akrabamla 8 seviyeydik guzel oyuncularimiz vardi takimimizi guclendirmisdik elimizden geleni yapmisdik ve cok emek harcamisdik bazilariniz diye bilirsiniz 8 seviye neki felan tabi bu sizin dusunceniz sizin icin asagi seviye ola bilir ama bizim icin cok seviye cunku cok emek harcadik sevinerek eglenerek oynadik ama sonra oyuna girirken hesabim yoktu yani herseyi yeniden baslatti yeni takim ismini kur felan dedi takimim gitdi akrabamdada oyle girirken yeni takim ismi felan dedi tum herseyi gitdi bu neden oldu lutfen yazarmisiniz o kadar emegimiz bosami gitdi ?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Øø Murad Øø View Post
    Oncelikle Selamun Aleykum Arkadaslar

Ben Eskiden Odnoklassniki.ru Sitesinden Top Eleven Oynuyordum Yakin bir akrabamla 8 seviyeydik guzel oyuncularimiz vardi takimimizi guclendirmisdik elimizden geleni yapmisdik ve cok emek harcamisdik bazilariniz diye bilirsiniz 8 seviye neki felan tabi bu sizin dusunceniz sizin icin asagi seviye ola bilir ama bizim icin cok seviye cunku cok emek harcadik sevinerek eglenerek oynadik ama sonra oyuna girirken hesabim yoktu yani herseyi yeniden baslatti yeni takim ismini kur felan dedi takimim gitdi akrabamdada oyle girirken yeni takim ismi felan dedi tum herseyi gitdi bu neden oldu lutfen yazarmisiniz o kadar emegimiz bosami gitdi ?
    Selamlar;

Bu sorununuz için destek bölümümüze yazmanız gerekiyor.Sorununuzu yeni bir talep açıp buraya ifade ettiğiniz gibi yazarsanız size geri dönüş sağlanacaktır.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

Nasıl yapacağınıza dair buradan bilgi alabilirsiniz http://forum.topeleven.com/hatalar-v...C4%B0kkat.html

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.