Results 1 to 8 of 8
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Kartal21
  • 1 Post By Kartal21

Thread: ÇOK ACİL YARDIM top eleven adresim kayboldu

Newbie

ÇOK ACİL YARDIM top eleven adresim kayboldu

parkcafe parkcafe fethiye facebook şahıs üyeliğimi iş yeri olarak istem dışı değiştirdiler,

ona kayıtlı olan baya harcama yaptıgım top eleven hesabım kayboldu , ne yapmam lazım acaba.

ilginize teşekkür ederim

saygılar.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ugurgün Altunkanat View Post
    parkcafe parkcafe fethiye facebook şahıs üyeliğimi iş yeri olarak istem dışı değiştirdiler,

ona kayıtlı olan baya harcama yaptıgım top eleven hesabım kayboldu , ne yapmam lazım acaba.

ilginize teşekkür ederim

saygılar.
    Selamlar;

Destek ekibimize yazarsanız sorununuzla ilgilenip size geri dönüş sağlanacaktır.

Destek ekibimize buradan ulaşabilirsiniz Have a Problem? - TopEleven Support | TopEleven Support

Newbie
    selamlar,

sayın ercan mehmet bey, tavsiye ettiğiniz yolu izledim, ancak yanlış anlamazsanız anlamsız bir mail geldi geçmiş linklerden bahseden
    yani daha önce giriş yaptıgınız şekilde yeni açılan takımı silin linke tıklayın gibi , ancak ne yaparsak yapalım parkcafe FC kullanıcı ismi olan takımıma ulaşamıyorum, bu futbol takımı parkcafe parkcafe fethiye facebook adı ve seyircii@hotmail.com mailine kayıtlıydı yok ne yaparsak yapalım facebook sayfamızı kişiden işletme veya sayfa haline dönüştürdükleri için kayboldu desteğinizi ve ilginizi bekliyorum.
    o kadar harcama yaptım ve bir o kadarda yapmayı düşünüyordum.. eğlencemizdi oda gitti yardımlarınız
    için şimdiden teşekkürler.
    Ertugrul İnci
    saygılarımla

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ugurgün Altunkanat View Post
    selamlar,

sayın ercan mehmet bey, tavsiye ettiğiniz yolu izledim, ancak yanlış anlamazsanız anlamsız bir mail geldi geçmiş linklerden bahseden
    yani daha önce giriş yaptıgınız şekilde yeni açılan takımı silin linke tıklayın gibi , ancak ne yaparsak yapalım parkcafe FC kullanıcı ismi olan takımıma ulaşamıyorum, bu futbol takımı parkcafe parkcafe fethiye facebook adı ve seyircii@hotmail.com mailine kayıtlıydı yok ne yaparsak yapalım facebook sayfamızı kişiden işletme veya sayfa haline dönüştürdükleri için kayboldu desteğinizi ve ilginizi bekliyorum.
    o kadar harcama yaptım ve bir o kadarda yapmayı düşünüyordum.. eğlencemizdi oda gitti yardımlarınız
    için şimdiden teşekkürler.
    Ertugrul İnci
    saygılarımla
    Selamlar;

Size yazılanın tamamını ekran yakalayıp resmi burada paylaşabilir misiniz?

Newbie
    ÇOK ACİL YARDIM top eleven adresim kayboldu-parkcafe-fc.jpg

saygılarımla

Rookie Kartal21's Avatar
    Parkcafe FC Adli takim icin size destek takimi cevap yazdi oradan iletisime gecin lutfen ve buradan kisisel bilgilerinizi paylasmayin. Durum su, Takiminiza giriste Google girmisseniz yeni bir tekim olusur bunu onlemek icin ayarlara gidin ve cikis yapin ve takiminiz Facebook ile bagli ise Facebook'la giris yapin takiminizi bulacaksiniz. Lutfen teknik sorunlarla ilgili durumlari destek ekibine yollayin. Size cevap atilmis oradan kontrol edin lutfen.

Newbie
    yazışmaları hesap sahibi ertugrul inci adına weplaesin sahibi olarak ben yapıyorum sqore olarak ordan kimim bakabilirsin kartal, gerçi başarabilirmisin bunu emin değilim.
    nelerin yapılıp nelerin mümkün yada nelerin mümkün olmayacagına son derece hakimim,
    anlatmak istediğim şahıs madur ve kalkmış birde fırça çekiyorsun ? onu yapma bunu yapma teknik ekip mail atmış gibilerinden
    hiçbir şekilde yardımcı olmadığınız halde açık açık uğraşmayacağız demen daha iyi olur. databasede kayıtlı duran hesabı başka bir mail adresiyle eşleştirip iyi oyunlar demeye hakim bile değilsiniz. neyse para pul peşinde değil eğlencemizin peşindeyiz.
    bundan sonraki yazılarında karşında kimin olduğunu unutmaman dileğiyle.

açık şekilde bir siber savaşa maruz kalmak istemez kimse. bundan ders çıkarmalı.

baştan savmanın bu olduğunu biliyoruz. anlaşılan o ki yardım edilmeyecek.
    mail atıldı derken? ne bir mail var teknik ekipten nede yardım ... kısmet günün birinde kulakları çınlatma dileğiyle. geçmişe bak yeni hesaptan çık giriş yap ?? google da kendi adını aratmayı başarabiliyormusun şunları söyleyen insandan çok merak ediyorum? buraya kadar ulaşıp yazdığımıza göre biz elimizden geleni yaptık ama siz sanırım kendinizi birşey sanıp yazıyorsunuz gerçi ne oldugunuz kartal21 kullanıcı adından belli ya yaş 21 yada memleket. ikiside intiernette bu iletişimi sonuçlandırcak kapasiteye sahip değil.
    günün birinde görüşmek dileğiyle. bu konunun takipçisi olacağıma emin olabilirsin.

son msjdır.
    Last edited by Ugurgün Altunkanat; 04-27-2015 at 10:16 AM.

Rookie Kartal21's Avatar
    Parkcafe FC adli takim icin destek ekibimiz cevap yazdi gerekli cevabi kisisel bilgilerin verilmemesi icin buradan yazamayiz. Lutfen herhangi bir sorunda destek ekibimize ulasin size yardim etmekten mutluluk duyacaklardir. Amacimiz size yardimci olmak kesinlikle munakasa ya da art niyet degildir. Sonucta oyuncularimiz sayesinde bulundugumuz yerdeyiz.