Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Sakatliklar!!

Newbie

Sakatliklar!!

Kardeşim adamın hiç bir kondisyon problemi yok, moral motivasyonu yerinde 14 gün sakatlanir mı bu manyak manyak iş yapıyorsunuz ya 14 gün. Gerçek maç mı yapıyoruz burda da 14 gün sakatlık veriyorlar. Acilen cevap istiyorum. Bu ne saçmalık böyle. 4 gün filan neyse tamam da 14 gün nedir? Neyin kafasında yaşıyor bunlar böyle. !!

Newbie
    Bir oyuncum 8, bir oyuncum 6, bir oyuncum 14. Bana çabuk cevap veriniz!

Rookie
    Öncelikle sakin olunuz ve üslubunuz biraz sert yumuşatın kimse sizin düşmanınız değil. Revir seviyeniz önemli bu konuda zaten açıklamasında yazıyor onu artirmalısınız. Bir diğer unsurda oyuncuların yaşı artıkça sakatlanma süreleri uzuyor mantıklı olarak, 18 yaşındaki bir oyuncu 3 günde iyileşiyorsa 28-30 yaşı ve üzeri daha uzun sürede iyileşmektedir aynı şekilde sakatlık çeşitleride önemli.

Son olarak tavsiyem 3-4 gün üzeri sakatlık yaşayan oyuncuları elinizden çıkartıp yerine yeni bir oyuncu almanızdır iyileşmesi durumunda eski verimini alamayabilirsiniz.

Newbie
    6 gunluk sakat olan 23 yasinda, 14 gun sakat olan 21 yasinda, 8 gun sakat olan ise 22 yasinda.. revir seviyem ise full upragade. Ben bunun açıklanmasını istiyorum sadece.

Newbie
    Reviri yukseltince benim sakatliklar artmaya başladı yani yukselttigime bin pişman oldum

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Selamlar;

Aynı durumu bende yaşadım bu yüzden anlıyorum sizi...

Bunun için destek ekibimize yazarsanız hesabınızdaki bu olay inceleme altına alınır.Sık sık yaşadığınız bu olayları destek ekibimize resimlerle iletiniz.

Destek ekibimize buradan ulaÅŸabilirsiniz Connection and Technical Problems Archives - TopEleven Support | TopEleven Support

http://forum.topeleven.com/hatalar-v...nda-bilgi.html

Rookie
    Dediğim gibi sakatlık dereceleri önemli o zaman ve o oyuncuları elinizden çıkarın yeni alın 10-15 gün uzun bir süre.

Quote Originally Posted by KMos View Post
    Dediğim gibi sakatlık dereceleri önemli o zaman ve o oyuncuları elinizden çıkarın yeni alın 10-15 gün uzun bir süre.
    Selamlar;

Dediğiniz gibi uzun süreli ve sık sık sakatlanan oyuncuyu elden çıkarmak en mantıklısı

Newbie
    Öyle yapacam artık. Bugün aldım zaten bir kaç tane.

Quote Originally Posted by Nurullah Said View Post
    Öyle yapacam artık. Bugün aldım zaten bir kaç tane.
    Ek bilgi bilmeyenler için:

Mobilden video izleyerek hangisine ihtiyacınız var ise tedavi puanı-moral arttırıcı-dinlenme paketi elde edebilirsiniz.

Page 1 of 2 12 LastLast