Results 1 to 5 of 5

Thread: Oyuncu yaşları

Newbie

Oyuncu yaşları

Arkadaşlar bu oyuncuların genç yada yaşlı olması oyuncu değerinden başka birşey değiştirirmi mesela özellikleri aynı olan 25 ve 32 yaşında 2 oyuncu düşünün ne fark eder? Şahsen ben 24 ve 27 yaşındaki 2 savunma oyuncunun yerine 31 ve 33 yaşında 2 oyuncu aldım ve saçma goller yemeye başladım bunun nedeni nedir

Apprentice
    oyuncuların o yaştan sonra artık hantallaşıyor ve çok aşırı derecede yavaşlıyorlar yani hızlı bir kontra atakta anında golü kalende görürsün genç olmaları daha iyi olur ama 18 19 olmaması daha iyi çünkü tecrübesiz oldukları için çok basit hatalar yapıyorlar ve genelde 5 6 derecesinde oynuyorlar (benim tespitim bu yönde oynattığım oyunculara baktığımda)

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Duhan Tutkun View Post
    Arkadaşlar bu oyuncuların genç yada yaşlı olması oyuncu değerinden başka birşey değiştirirmi mesela özellikleri aynı olan 25 ve 32 yaşında 2 oyuncu düşünün ne fark eder? Şahsen ben 24 ve 27 yaşındaki 2 savunma oyuncunun yerine 31 ve 33 yaşında 2 oyuncu aldım ve saçma goller yemeye başladım bunun nedeni nedir
    Selamlar;

Yaşlı oyuncular satılması zor olduğu gibi takım içinde fazla yaşlı oyuncu bulundurmayın diğerlerinin istatistiklerinide etkiliyor. 18-26 sınır olarak belirlemenizi öneririm

Newbie
    Doğru olabilir fakat 26 yaşındaki forvetimin 12 maçta 4 golü varken 32 yaşındaki forvetimin 3 maçta 4 gol 1 asisti var.Bu biraz saçma degilmi

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Duhan Tutkun View Post
    Doğru olabilir fakat 26 yaşındaki forvetimin 12 maçta 4 golü varken 32 yaşındaki forvetimin 3 maçta 4 gol 1 asisti var.Bu biraz saçma degilmi
    İçlerinden bir Drogba çıkabilir Neden saçma olsun yani