Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25

Thread: Forvet Oyuncularım son 3 sezondur gol atmıyor! lütden tecrübelerinizi paylaşırmısınız

Apprentice
    her zaman şüpheci davranırım her konuda o yüzden bu tarz sitemlerim oldu sizin konuyu da dağıttım kusura bakmayın

siz en iyisi forvetleri değiştirin ya da farklı sistemler deneyin. forvetleri destekleyecek şekilde amc aml amr oynatın mesela. baktım takım ligte 9.sırada takım 5 yıldızlık oyuncularla olmasına rağmen kendimden düşük takımlara yeniliyorum forvetlerde gol atamıyor o zaman sistem değişikliği yapayım bakalım ne olacak dedim. zaten amc amr aml transferine de o resimdeki oyuncu ile başlamıştım, bakalım 1 saatece maç var sonuç ne olacak göreceğiz

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Bir tane forvet almıştım sabahleyin o saatlerde 15 token harcamıştım nerde tokeni harcadığım transferler olur gelir beni bulur bu durum da dikkatimi çekiyor ama diğer transferlere baktığımda herkes 1 tokene özel yetenekli oyuncular alıyor ama ben kesin en az 10 20 token harcamam gerekiyor
    Sen yeni Top Eleven aç o zaman onunla karşılaştır belki yeni açtığında bu sorunlar olmaz yani anlamadığım Wifi den bende giriyorum ve senin gibi İOS telefondan bide dediğin sorun Wifiden kaynaklı 3 diş 5 diş çekmesi önemli olmuyor internet anlık sorun yaratırsa duraksamalar yaşatabiliyor.

Bide şu açıdan düşün 13 milyon kullanıcı arasından özellikle gidip seni bulmazlar emin ol

Benim transfer listesinde 3 yıldızlı oyuncudan başka oyuncu yok; aynı seviyede olup farklı sunucuda bulunan arkadaşımda bu sorun yok ama ve en büyük sorun bu ve 1,5 yıldır aynı Sende bu sorun olsa çıldırırdın bence

Bu tarz sendeki ufak sorunlar her oyunda olabilecek şeyler fakat wifi kısmındaki oyundan kaynaklı değil Bugüne kadar her transferinde normalse 1 transferinde bunun olması şayet diğer transferlerinde de olmaya başladıysa o zaman bunu videolu çek bigün yollayalım.Ekibimiz hesabına girip deneme yapar ve sorunu düzeltmeye çalışır

Newbie
    Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    her zaman şüpheci davranırım her konuda o yüzden bu tarz sitemlerim oldu sizin konuyu da dağıttım kusura bakmayın

siz en iyisi forvetleri değiştirin ya da farklı sistemler deneyin. forvetleri destekleyecek şekilde amc aml amr oynatın mesela. baktım takım ligte 9.sırada takım 5 yıldızlık oyuncularla olmasına rağmen kendimden düşük takımlara yeniliyorum forvetlerde gol atamıyor o zaman sistem değişikliği yapayım bakalım ne olacak dedim. zaten amc amr aml transferine de o resimdeki oyuncu ile başlamıştım, bakalım 1 saatece maç var sonuç ne olacak göreceğiz
    forvetleri daha dün değiştirdim bugün iki maç yaptılar iki forvet bir gol atabildi iki maçta oda gelişme bakalım takıma ısınsınlar ne yapıcaklar. bu sezonda böyle devam ederse önümüzdeki sezon 4-1-2-2-1 oynatıcam aml amr almayı düşünüyorum.

takımın şuanki durumu bu;

Forvet Oyuncularım son 3 sezondur gol atmıyor! lütden tecrübelerinizi paylaşırmısınız-12345.jpg

senin transfer problemine gelince ben her transferimi 1 maksimum 2 tokenle yapıyorum eskidendi o 20 30 tokenli transferler geç uyandım olaya .. cuma cumartesi yani tatil günlerinin önceki geceleri hariç diğer gecelerin sabahında saat 4.30 gibi ligde gün döner. transfer listesinde hareketlenme olur. peşinden sabah 6 - 6.30 gibi transfer listesine yeni doğan oyuncular gelir bir kısmı 5 yıldızın sonlarında 6 yıldıza gelmesine ramak kalmış oyuncular. o saatlerde de kimse oyunda olmadığı için 1 tokenle üzerinede 5 dinlenme paketiyle 6 yıldızlı oyuncu sahibi olabilirsin. bkz yukarıza 0 token sezonun 10. günü kadro 6 yıldız ..

düzeltme;

bu sabah sırf sana göstermek için tek tokenle yaptığım transferin fotoğrafını çektim .. saat 06.57

Forvet Oyuncularım son 3 sezondur gol atmıyor! lütden tecrübelerinizi paylaşırmısınız-ads-z.jpg
    Last edited by Sinan Şen; 09-30-2015 at 04:00 AM.

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Sen yeni Top Eleven aç o zaman onunla karşılaştır belki yeni açtığında bu sorunlar olmaz yani anlamadığım Wifi den bende giriyorum ve senin gibi İOS telefondan bide dediğin sorun Wifiden kaynaklı 3 diş 5 diş çekmesi önemli olmuyor internet anlık sorun yaratırsa duraksamalar yaşatabiliyor.
    Bide şu açıdan düşün 13 milyon kullanıcı arasından özellikle gidip seni bulmazlar emin ol
    Benim transfer listesinde 3 yıldızlı oyuncudan başka oyuncu yok; aynı seviyede olup farklı sunucuda bulunan arkadaşımda bu sorun yok ama ve en büyük sorun bu ve 1,5 yıldır aynı Sende bu sorun olsa çıldırırdın bence
    Bu tarz sendeki ufak sorunlar her oyunda olabilecek şeyler fakat wifi kısmındaki oyundan kaynaklı değil Bugüne kadar her transferinde normalse 1 transferinde bunun olması şayet diğer transferlerinde de olmaya başladıysa o zaman bunu videolu çek bigün yollayalım.Ekibimiz hesabına girip deneme yapar ve sorunu düzeltmeye çalışır
    Hocam 1 transfer ama zar zor biriktirdiğim tokenlerden bir anda 20 token gidince insanın içi acıyor yani. Sizde kısa süreli bir empati yapın alamadığınız bir oyuncu için % de 1 ihtimalli bir sıkıntı yüzünden 20 tokeniniz gidiyor gülüp geçmezdiniz ya

yeni hesap açmayıda pek düşünmüyorum açıkcası 1 tek hesap yeterli bana

Apprentice
    Quote Originally Posted by Sinan Şen View Post
    Click image for larger version. 

Name:	Adsız.jpg 
Views:	26 
Size:	74.8 KB 
ID:	54635
    Hocam sende ki bir diğer sıkıntı bence orta saha yani mc lerin olmaması da olabilir 4-5-1 v stilinde oynayabilirsin bir transferle. Ben 4-2-3-1 e geçiş yaptım almış olduğum 2 oyuncu maçta yıldızlaştı gol ve asistlerde isimleri vardı dünkü maçta. Bakalım bugün çok zorlu 2 maç var ne yapacaklar

ona bir şey diyemem ama beni buluyorlar kesinlikle saat 6.30 gibiydi forvet oyuncusunu alırken 18 yaşında ve adam adama golcü özel yeteneği vardı teklif vereceğim sırada kimse teklif vermemişti dedim ki iyi o zaman 1 tokene alırım 2 saniye kala teklif verdim benle birlikte 4 kişi daha verdi. dedim ben buradan sağ çıkmam ki öyle de oldu 15 civarı tokenim gitti. oyuncu da bu (bu arada kendi facem açık olmadığı için bu hesaptan yazmak zorunda kalıyorum )
    Attachment 54646

Page 3 of 3 FirstFirst 123