Results 1 to 5 of 5

Thread: Video ve Oyun içi dili

Apprentice

Video ve Oyun içi dili

Merhabalar, birkaç gündür dikkatimi çekti oyun artık telefon üzerinden oynanırken para veya tedavi, kondisyon kazanacağımız zaman video olmuyor yani teklifler olmuyor bunun bir sebebi mi var yoksa ben sürekli video izleyerek para ve diğer unsurları topluyorum bana özel bir engelleme mi ?

Son olarak biraz önce oyuna girdikten sonra dil Türkçe olmuyor yani ingilizce olarak değişti. Türkçeye değiştirdiğimde ayarlarınız kaydedildi diyor ancak dil değişmiyor bu nasıl çelişki anlamadım

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Merhabalar, birkaç gündür dikkatimi çekti oyun artık telefon üzerinden oynanırken para veya tedavi, kondisyon kazanacağımız zaman video olmuyor yani teklifler olmuyor bunun bir sebebi mi var yoksa ben sürekli video izleyerek para ve diğer unsurları topluyorum bana özel bir engelleme mi ?

Son olarak biraz önce oyuna girdikten sonra dil Türkçe olmuyor yani ingilizce olarak değişti. Türkçeye değiştirdiğimde ayarlarınız kaydedildi diyor ancak dil değişmiyor bu nasıl çelişki anlamadım
    Mobilde videolar daha devam ediyor bunda kısıtlama göremedim şimdilik

Dil Türkçe bunda bir değişiklik söz konusu olamaz fakat dil değiştirme ayarı olmuyorsa bunu destek bölümümüze yazarsan inceleme yapılır.

Apprentice
    Devam ediyor ancak önceden her saat başı yükleniyordu en az 2 3 tane ama şimdi nerdeyse 7 8 saatte 1 2 tane oluyor para veya diğer unsurları toplayamıyorum

Dil konusundaki sıkıntı düzeldi şimdilik

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Devam ediyor ancak önceden her saat başı yükleniyordu en az 2 3 tane ama şimdi nerdeyse 7 8 saatte 1 2 tane oluyor para veya diğer unsurları toplayamıyorum

Dil konusundaki sıkıntı düzeldi şimdilik
    İOS de hergün en az 10 video çıkıyor sabahları özellikle takip et kondiyon,para bu ikisinde genelde deniyorum

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    İOS de hergün en az 10 video çıkıyor sabahları özellikle takip et kondiyon,para bu ikisinde genelde deniyorum
    Biliyorum bende IOS kullanıcıyım ancak yaklaşık 20 gündür falan en fazla 10 tane video oluyor önceden her saat başı yükleniyordu ama şimdi onu düşürmüşler. Bu sayede 8. seviye olmama rağmen 300 milyondan fazla param vardı diğer menajerler 50 milyon civarında gezinirken