Results 1 to 6 of 6

Thread: Yardım Edin .Lütfen

Rookie

Yardım Edin .Lütfen

Merhaba arkadaşlar Benim takımımın Kalitesi Dün akşam 38.9-du . Bu gün sabah bakıyorum 37.8 Olmuş . Neden ?
    (Bən bu gün sabah ilk defa altyapı sahasından 1 tane oyuncu aldım . Bunun için kaliye düşmüş olmasın ? )

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Cəmil Məmmədli View Post
    Merhaba arkadaşlar Benim takımımın Kalitesi Dün akşam 38.9-du . Bu gün sabah bakıyorum 37.8 Olmuş . Neden ?
    (Bən bu gün sabah ilk defa altyapı sahasından 1 tane oyuncu aldım . Bunun için kaliye düşmüş olmasın ? )
    Alt yapıdan oyuncu ile sözleşme imzalarsanız kalite ortalaması tabiki de düşmektedir.Bu çok normal...

Rookie
    Abi şimdi o oyuncuyu satsam kalitem Geri gelicekmi ? .Bide abi Takımın kalitesinin düşesi diger oyunculara kötü tesir etmez ki ?
    Last edited by Cəmil Məmmədli; 11-08-2015 at 05:39 AM.

Abi şimdi o oyuncuyu satsam kalitem Geri gelicekmi ? .Bide abi Takımın kalitesinin düşesi diger oyunculara kötü tesir etmez ki ?
    Sadece takımın yıldız ortalaması düşüyor takımını etkileyecek birşey söz konusu değil.Sen o oyuncuyu satınca yine eski ortalaman doğal olarak sağlanacak.Bu kadar takma çünkü alt yapıdan gelen oyuncu sana maddi kazanç sağlayacak Olumlu yönden bak olumsuz bir yönü yok ...

Örnek ortalama takım kalitesi (yıldız) dediğimiz ;

Yardım Edin .Lütfen-capture-20151108-110327.jpg

Rookie
    Çok teşekkür abi

Çok teşekkür abi
    Oyun hakkında bilmek istediğin ne varsa buradan ulaşabilirsin Top Eleven Help Center - How to Play | TopEleven Support