Results 1 to 2 of 2

Thread: Forvet oyuncularımın skora katkısı yok

Newbie

Forvet oyuncularımın skora katkısı yok

Arkadaşlar sorunum başlıkta ki gibi. Forvetlerim güc, kondisyon, moral olarak iyiydi ama gol atamıyordu taktiği değiştirdim 3 lü forvet 2 li forvet vs denedim olmadı başka forvet aldım olmadı. Şuan takımım lider ama gel gelelim bu problem benim canımı sıktı Defans oyuncuma bakıyorum hepsinde 3-5 gol asist var forvetim sadece 2 gol 0 asist. Takımda kaleci hariç skora en az katkı yapan mevki forvet ilginç değil mi ? Ve bu durum bu sezona özel bi durum değil 2-3 sezondur böyle.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Yavuz Ozdemir View Post
    Arkadaşlar sorunum başlıkta ki gibi. Forvetlerim güc, kondisyon, moral olarak iyiydi ama gol atamıyordu taktiği değiştirdim 3 lü forvet 2 li forvet vs denedim olmadı başka forvet aldım olmadı. Şuan takımım lider ama gel gelelim bu problem benim canımı sıktı Defans oyuncuma bakıyorum hepsinde 3-5 gol asist var forvetim sadece 2 gol 0 asist. Takımda kaleci hariç skora en az katkı yapan mevki forvet ilginç değil mi ? Ve bu durum bu sezona özel bi durum değil 2-3 sezondur böyle.
    Forvet oyuncularımın skora katkısı yok-capture-20151230-101004-horz.jpg

Bu taktik ve dizilişi de dene.Benim kullandığım ve 3 sezondur bu taktikle açık ara 1. oluyorum.

Forvet oyuncularımın skora katkısı yok-capture-20151230-101521.png

Bu sezonki durum da ; Lig-Kupa ve Şampiyonlar Ligi'nde 32 maçta 32 galibiyet ...

Forvet konusuna gelince teke tek golcü al ve bunu geliştir

Forvet oyuncularımın skora katkısı yok-capture-20151230-100938.jpg

Ligdeki puan durumu;

Forvet oyuncularımın skora katkısı yok-capture-20151230-101831.jpg
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 12-30-2015 at 07:20 AM.