Results 1 to 3 of 3

Thread: Sen istediğini söyle..

Newbie

Sen istediğini söyle..

3 sezondur bu arkadaş ile aynı ligteyiz. O kadar söylüyoruz ss gönderiyoruz ama tık yok. Ne moderatör buradan sorunu iletiyor nede destek ekibi yanıt veriyor. 3 sezondur bu adamdan başkası kupa kaldırmıyor. Çünkü ligte denginde adam yok. Bırakın kupayı adam gol bile yemeden ligi tamamlıyor. Bu mu adaletli lig? Oyunun ...... çıktı. Varın gerisini siz anlayın.
    Sen istediğini söyle..-ss.jpg

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Davut Arslan View Post
    3 sezondur bu arkadaş ile aynı ligteyiz. O kadar söylüyoruz ss gönderiyoruz ama tık yok. Ne moderatör buradan sorunu iletiyor nede destek ekibi yanıt veriyor. 3 sezondur bu adamdan başkası kupa kaldırmıyor. Çünkü ligte denginde adam yok. Bırakın kupayı adam gol bile yemeden ligi tamamlıyor. Bu mu adaletli lig? Oyunun ...... çıktı. Varın gerisini siz anlayın.
    Click image for larger version. 

Name:	ss.jpg 
Views:	40 
Size:	81.5 KB 
ID:	69077
    Selamlar ;

Sorunu iletmediğimi bu kadar bildiğinize göre bu sorunun cevabı olan ; sunucularınızın bu arkadaşla aynı olduğundan kaynaklandığını da bilmeniz gerekir Bu bir sorun değil tamamen oyunla alakalı bir sistem bu arkadaşınızla aynı seviyede oldukça bir çok kez yine aynı ligde olacaksınız !

Ben burada herkesin sorunlarını bildirdim kendi hatalarımda var oyun içinde transfer listemin hepsi 3 yıldız ve bunu yaşasan sanırım neler diyeceğinizi merak ettim

İlgi ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Bu konu herhangi bir sorun teşkil etmediği için posts kapatılmıştır.