Results 1 to 9 of 9
Like Tree1Likes
  • 1 Post By mosbcina

Thread: reklamlar

Newbie

reklamlar

ne telefonda ne de bilgisayarda videoları izleyemiyorum artık. sizde aynı sıkıntıyı yaşıyormusunuz?
    Euthyrox likes this.

Newbie
    hayir bugun 40 dinlenme puani geldi videolardan dostum

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by mosbcina View Post
    ne telefonda ne de bilgisayarda videoları izleyemiyorum artık. sizde aynı sıkıntıyı yaşıyormusunuz?
    Normalde Türkiye sınırları için de video 5-10 tane izleyebilirsin fakat VPN kullanarak 40 maksimum bunuda yakalanırsan engellenirsiniz lütfen bunu dikkate alınız sonra neden engellendim dememek için çünkü VPN kullanımı yasak

Newbie
    nasil dostum 5-10 degilki dun turkiyeden izledim 30 tane en az menajer seviyem 5 oyunuda 2 yildir oynamiyordum ondan birikmis herhalde birde.androidden izliyorum tek

Newbie
    yok vpn kullanmıyorum ama nedense şuan başka yok yazıyor ne zaman baksam

Newbie
    VPN kullanımın yasak olduğu ibaresi nerede geçiyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben VPN yasak uyarısını sizlere demem yeterli kural veya ibaresinin geçmesine gerek yok yakalanırsanız hesabınız engellenir.

Newbie
    Bende de aynı sıkıntı var. Videolar hiç açılmıyor. Ben Andoidden açamazken kardeşim ios tan açabiliyor. Bu ne ile alakalı yardımcı olur musunuz?

Quote Originally Posted by Nihat Kaya View Post
    Bende de aynı sıkıntı var. Videolar hiç açılmıyor. Ben Andoidden açamazken kardeşim ios tan açabiliyor. Bu ne ile alakalı yardımcı olur musunuz?
    İOS de video teklifi daha fazla ama Android de bu sıkıntı sürüyor... Bunları raporda iletiyorum fakat sponsorlar konum ve sisteme göre tekliflerin değişebileceğini bu yüzden belli saat aralıklarında kontrol etmemizi öneriyor yani onlara göre de bunda sorun olmadığını dile getiriyorlar.