Results 1 to 5 of 5

Thread: Kupa maçlari adil değillll

Rookie

Kupa maçlari adil değillll

Arkadaşlar kupada hep güçlü takimlar çikiyor ama bu nedir ya adami yeme şansim yokki %60 gol olan şut yüzdesi bir yana 8 den aşaği oynayan adami yok. Kupa maçlari adil değillll-ekran-al-nt-s-.jpgKupa maçlari adil değillll-ekran-al-nt-s-2.jpgKupa maçlari adil değillll-ekran-al-nt-s-3.jpg

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by ecz_61 View Post
    Arkadaşlar kupada hep güçlü takimlar çikiyor ama bu nedir ya adami yeme şansim yokki %60 gol olan şut yüzdesi bir yana 8 den aşaği oynayan adami yok. Click image for larger version. 

Name:	Ekran Alıntısı.jpg 
Views:	30 
Size:	76.9 KB 
ID:	70243Click image for larger version. 

Name:	Ekran Alıntısı2.jpg 
Views:	34 
Size:	76.7 KB 
ID:	70244Click image for larger version. 

Name:	Ekran Alıntısı3.jpg 
Views:	36 
Size:	74.9 KB 
ID:	70245
    Seviyen arttıkça tam tersi senin için bu olacak.Şimdilik Kupa formatı bu şekilde ilerliyor.Ben de karşıyım bu kadar açık ara fark olmasına ama bu şekilde şuan yapacak bir şey yok ben bunu yine raporumda ileteceğim.

Rookie
    Hayır fark olur da bu kadar mı olur ben hiç böyle fark olan rakibim olmuyor

Newbie Asklepios's Avatar
    Muhtemelen rakibinin sezon başındaki hali oyunu bırakmış, kendi levelinde tüm oyuncuları 1 yıldız kalmış şekildeydi. Ve oyun o seninle aynı güçte diye sizi onunla aynı kupaya koydu. Fakat sezon başladıktan sonra rakibin oyuna geri dönünce ve kendi leveline göre 5 yıldız oyuncuları alıp geliştirince ve kendi levelinde gücünü %112 yapınca size göre kat kat güçlü duruma geldi. Ve böyle %192 gibi saçma bir rakiple eşleşme talihsizliğine uğradın.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Daha çok karşılaşacaksın bu kadar farkla dediğim gibi seviyen ilerledikçe tam tersi sende düşük rakiplerle eşleşirsin.