Results 1 to 6 of 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By mcetiner

Thread: elveda top eleven

Newbie

Angry elveda top eleven

http://i.hizliresim.com/jnE05L.jpg

her girdiğimde para eksiliyor eskiden yoktu böyle birşey.devamlı yeniliyorum yenilgimin sebebi antreman yapmamak mış .kafasına göre oyuncu satıyor .hiç token almadığım için almaya zorluyor farkındayım ama genede almayacağım .35 seviyeye kadar geldim 3 aydır hep ya 8. yada sonuncu oluyor takım.benden buraya kadar sizlere bu para tuzağı oyunda başarılar dilerim.uygulamalar kısmından kaldırdım top elevenı belli bir zaman sonra silinir sanırım oyun

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Serkan Ziyanak View Post
    http://i.hizliresim.com/jnE05L.jpg

her girdiğimde para eksiliyor eskiden yoktu böyle birşey.devamlı yeniliyorum yenilgimin sebebi antreman yapmamak mış .kafasına göre oyuncu satıyor .hiç token almadığım için almaya zorluyor farkındayım ama genede almayacağım .35 seviyeye kadar geldim 3 aydır hep ya 8. yada sonuncu oluyor takım.benden buraya kadar sizlere bu para tuzağı oyunda başarılar dilerim.uygulamalar kısmından kaldırdım top elevenı belli bir zaman sonra silinir sanırım oyun
    7 gün boyunca ekside olduğun miktar kadar borçlu görünürsün. 7 günün sonunda, iflas mekanizması devreye girer; eksi rakamlardan kurtulmak için her gün iyi oyuncularından biri satılır ve bu bakiyen yeniden artıya çıkana kadar sürer.

Oyuncuların otomatik olarak satılmasını önlemek için masraflardan kısarak, bazı oyuncuları satarak, sponsorluk anlaşmaları imzalayarak veya banka kredisi çekerek eksi bakiyeden kurtul.

Fakat hala sorun yaşıyorsan, lütfen takımın ekran görüntüsünü bize gönder (kullanıcı adı ve Facebook fotoğrafını yakaladığından emin ol) hesabı inceleyelim.

DESTEK EKİBİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİN https://nordeus.helpshift.com/a/top-...=web&contact=1

Newbie
    Selamlar, az kaldı ben de sonsuza kadar elveda diyeceğim. çooook uzun zamandır oynuyorum bu oyunu. her tarafı tayland lılar sardı ve acaip torpil geçiliyor. kendinden çok zayıf taylandlıları bile yenmen zor. nerdeyse ligdeki en iyi takım benim, antrenman vs. tüm gerekleri yerine getiriyorum. maç izliyorum, kendi sahamda deli gibi bonus kullanıyorum, adam maçı izlemeden oyuncu değiştirmeden yenip gidiyor. ortak özellikleri tayland lı olmaları. bu durum yakında düzelmezse, oyunu sonsuza kadar bırakıp, adını da ağzıma almıycam artık. terbiyesizlik derecesinde tayland lılara torpil var

Quote Originally Posted by iakdogan View Post
    Selamlar, az kaldı ben de sonsuza kadar elveda diyeceğim. çooook uzun zamandır oynuyorum bu oyunu. her tarafı tayland lılar sardı ve acaip torpil geçiliyor. kendinden çok zayıf taylandlıları bile yenmen zor. nerdeyse ligdeki en iyi takım benim, antrenman vs. tüm gerekleri yerine getiriyorum. maç izliyorum, kendi sahamda deli gibi bonus kullanıyorum, adam maçı izlemeden oyuncu değiştirmeden yenip gidiyor. ortak özellikleri tayland lı olmaları. bu durum yakında düzelmezse, oyunu sonsuza kadar bırakıp, adını da ağzıma almıycam artık. terbiyesizlik derecesinde tayland lılara torpil var
    Çoğu kez bunu ben ve arkadaşlarımda yaşıyor özellikle bu dedikleriniz bizler için önemli ve değerli bunu raporumun en başında ileteceğim.

Newbie
    selam , gece gece hakkaten ne diye bu saçmalığa kafa yoruyorum ki diye düşünüyorum artık , deli gibi para yatırdım güçlendirdim takımı ,top elevenın yaptıgına bak , bari 1-0 2-1 yen de 3-0 nedir abi , böyle bi saçmalık olamaz , 4-1-4-1 oynuyorum bu arada mac esnasında 4 4 2 ye döndüm takım berbat ötesi. küfredesim geliyor sinirden . birde kondisyon ful moral ful antrenmanlar delicesine yapıldı , sonuç: elveda top eleven-akagibi.jpgelveda top eleven-tak-m.jpg
    Euthyrox likes this.

Quote Originally Posted by mcetiner View Post
    selam , gece gece hakkaten ne diye bu saçmalığa kafa yoruyorum ki diye düşünüyorum artık , deli gibi para yatırdım güçlendirdim takımı ,top elevenın yaptıgına bak , bari 1-0 2-1 yen de 3-0 nedir abi , böyle bi saçmalık olamaz , 4-1-4-1 oynuyorum bu arada mac esnasında 4 4 2 ye döndüm takım berbat ötesi. küfredesim geliyor sinirden . birde kondisyon ful moral ful antrenmanlar delicesine yapıldı , sonuç: Click image for larger version. 

Name:	şakagibi.JPG 
Views:	31 
Size:	86.9 KB 
ID:	71350Click image for larger version. 

Name:	takım.JPG 
Views:	29 
Size:	86.5 KB 
ID:	71351
    Bununla ilgili bende birçok kez bu sonuçları yaşadım. Forumumuzda 'Beklenmedik Sonuçlar' kısmından bunu paylaşıp Destek Ekibimize de bunu iletebilirsin.Destek Ekibimize mobil üzerinden '?' yerinden ulaşabilir hesabındaki olumsuzlukları iletebilirsin. Bu sayede hesabın incelenir gereken yapılır ve size geri dönüş ardından sağlanacaktır.