Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Bu Taktikle Başa Çıkabilecek Taktik Önerisi

Newbie

Bu Taktikle Başa Çıkabilecek Taktik Önerisi

merhabalar...kupa çeyrek finalinde bu sistemle oynayan rakibime sahamda 1-2 yenildim...aşırı ofansif bir sistemle oynuyor, yarın deplasmanda hangi taktik ve emirlerle oynamamı önerirsiniz??

Bu Taktikle Başa Çıkabilecek Taktik Önerisi-aaaa.jpg

Newbie phenomen0n's Avatar
    3n-1-4-2 normal her iki kanattan kısa pas bölgesel savunma pres zor öneririm orta sahandaki mcler okları geri mr ml ileri olacak şekilde. Daha önce kendimden güçlü rakibi 3-0 yenmiştim. Umarım gecersin turu

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Newbie
    çok teşekkür ederim...lakin sorun şu ki elimde mr oyuncusu yok...sezon başından bu yana güzel bir mr düşürmek için çabaladım ama nedense denk gelmedi...bende amr ve aml bulup v style taktiği yaptım...kadromu paylaşayım umarım daha iyi fikir vermenize yardımcı olabilir
    Bu Taktikle Başa Çıkabilecek Taktik Önerisi-ekran-al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1.jpg

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    V stilini şuan bende kullanıyorum bu şekilde zorlarsın ve umarım turu geçersin

O zaman 5-2-1-2 x tarzı oynamanın faydası olabilir defansif kontra açık olarak. 4-5v-1 etkisiz kalabilir çünkü en az 2 farklı galibiyet lazım. Forveti 2lemek daha mantıklı. Oyun sırasında da topa sahip olma yüzden düşük olursa 3-5-2v ofansif düşünebilirsin. Tabi 4-5v-1 de oynayabilirsin ama gol bulma şansın daha düşük. Risk alman gerek

Normalde 3w-3-1-3 tarzı için karşı diziliş bu şekilde. Bunun da faydasını görürsün belki.

Newbie
    Teşekkürler phenomenon...2 golden fazla attığım tek farklı galibiyetler de yetecek...bu adam göbekten aşırı saldırıyor...aklıma şu opsiyon geldi 2 mc den birini çıkarıp dmc eklesem yani 2 dmc ve 1 mc olarak defansif ve kontra oynasam alt edebilirmiyim sizce?

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    V stilini şuan bende kullanıyorum bu şekilde zorlarsın ve umarım turu geçersin
    ercan bey emirlerinizi ne olarak ayarlıyorsunuz v style ın? ingilizce forumdan okuduklarıma göre en iyi verimi normal / her iki kanattan / karışık / hafif / bölgesel / kontra açık şeklinde veriyormuş...

Newbie
    Turu geçtim rakibin 15 maçlık galibiyet serisini bozmuşuz birde başarı apoleti aldık
    Bu Taktikle Başa Çıkabilecek Taktik Önerisi-ekran-al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1.jpg

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by alfonso85 View Post
    Turu geçtim rakibin 15 maçlık galibiyet serisini bozmuşuz birde başarı apoleti aldık
    Click image for larger version. 

Name:	Ekran Alıntısı.JPG 
Views:	69 
Size:	53.0 KB 
ID:	72764
    Sevindim Tebrikler Benim taktiklerim maç sırasında değişiyor rakibe göre

Page 1 of 2 12 LastLast