Results 1 to 5 of 5

Thread: Lig atlama

Newbie

Lig atlama

Ligi 2. sırada bitirdim bir üst lige çıkmam gerekirken yine 47. ligte yer aldım. Şimdi ne olacak nasıl düzeltilecek bu durum.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Yusuf Cihad Eryiğit View Post
    Ligi 2. sırada bitirdim bir üst lige çıkmam gerekirken yine 47. ligte yer aldım. Şimdi ne olacak nasıl düzeltilecek bu durum.
    Bu üst seviyelerdeki menajer azlığından kaynaklı bir durum ve bende 50.seviyedeyim bugüne kadar toplamda 6 sezon aynı seviyeleri oynadığım oldu.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Bu üst seviyelerdeki menajer azlığından kaynaklı bir durum ve bende 50.seviyedeyim bugüne kadar toplamda 6 sezon aynı seviyeleri oynadığım oldu.
    olabilir ama benim arkadaş listemdeki kişi 49. ligteydi onla arayı 1 lig azalttım diye sevinirken o 49 ben 47 de kaldım böyle olmazki...Ne zamandır bırakmayı düşünüyordum sanırım öyle olması gerekecek.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Yusuf Cihad Eryiğit View Post
    olabilir ama benim arkadaş listemdeki kişi 49. ligteydi onla arayı 1 lig azalttım diye sevinirken o 49 ben 47 de kaldım böyle olmazki...Ne zamandır bırakmayı düşünüyordum sanırım öyle olması gerekecek.
    Sunucunda bulunan takım sayısı az olduğu için bu oluyor.Ben de şuan 57. seviyede olacaktım 50. seviyedeyim

Newbie
    Benim ilk sezonum. Lig 1 seviye 1. Ligi lider tamamladım. Ama hala 1.leveldayim. Nicin