Results 1 to 5 of 5

Thread: En iyi bonus kazandıran antreman

Newbie

En iyi bonus kazandıran antreman

Merhaba arkadaşlar. Burda fix düzenlediğiniz antremanlar varsa onları paylaşalım.

Bu benim bonus antremanım. Enerjiden yaklaşık olarak %7.5 yediği halde inanılmaz bir şekilde bonus kazandırıyor. Eğer 30 sn'yi video izleyip de 2x yaptırırsanız sıfır olan bonuslarınızın hepsini bi anda %4'e fırlatabilmeniz mümkün

Diğer tecrubeli arkadaşlarda da kenarda kıyıda sakladıkları fix uyguladıkları antreman modları varsa paylaşırlarsa sevinirim.

İyi forumlar.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails En iyi bonus kazandıran antreman-antrman2.jpg  
    Last edited by mirfla; 02-14-2017 at 07:27 PM.

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest
    Quote Originally Posted by mirfla View Post
    Merhaba arkadaşlar. Burda fix düzenlediğiniz antremanlar varsa onları paylaşalım.

Bu benim bonus antremanım. Enerjiden yaklaşık olarak %7.5 yediği halde inanılmaz bir şekilde bonus kazandırıyor. Eğer 30 sn'yi video izleyip de 2x yaptırırsanız sıfır olan bonuslarınızın hepsini bi anda %4'e fırlatabilmeniz mümkün

Diğer tecrubeli arkadaşlarda da kenarda kıyıda sakladıkları fix uyguladıkları antreman modları varsa paylaşırlarsa sevinirim.

İyi forumlar.

Attachment 77584
    0'dan 4'e her zaman hızlı ilerler, hatta 8'e kadar hızlı ilerliyor. %10 yapmak mesele Son kadro güncellemesinden sonra daha da yavaşladı. Benim kullandığım 2X Beceri Alıştırması-2X Video Analizi-2X Isınma, bunu her gün başlangıcında bütün oyuncularıma bonus için yaptırıyorum. Bunun haricinde her oyuncuya pozisyonlarına göre teker teker uyguladığım antrenmanlar var. Bunu da deneyeceğim yarın

Newbie
    Tabiki 0dan 4e hızlı ilerliyor o konuda haklısın ama raporlara baktığında kimisi 3 çentik kimisi 2 kimisi 1 çentik dolduruyor bonuslarda hatta bazen hiç dolmadığı bile oluyor. Antremanı yaptırıp raporlara bakarsan bu antremanın 4'ünü de full doldurduğunu göreceksin

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest
    Quote Originally Posted by mirfla View Post
    Tabiki 0dan 4e hızlı ilerliyor o konuda haklısın ama raporlara baktığında kimisi 3 çentik kimisi 2 kimisi 1 çentik dolduruyor bonuslarda hatta bazen hiç dolmadığı bile oluyor. Antrenmanı yaptırıp raporlara bakarsan bu antrenmanın 4'ünü de full doldurduğunu göreceksin
    Benim söylediğim yöntemde de aynı, ikisi de hemen hemen aynı sadece seninkinde biraz daha fazla kondisyon harcıyorsun. Ağır antrenmanlarda genelde dolmaz, oyuncularının pozisyonları ve o anki kondisyonları da önemli tabi ki.

Newbie
    Defans - ( GK-DC için ) -> Isınma + Germe + Mekik Koşusu + Rakibe Pres Uygula + Tek Defans Hattı + Ortaları Savunma

Hücum - ( AML-AMC-AMR-ST için ) -> Uzun Koşu + Spor Salonu + Hızlı Kontra + Şut Tekniği + Slalom Top Sürme

DMC-MC gibi oyuncularınıza da oyun sisteminize göre antrenman yaptırın. Hücum oyuncusuna savunma antrenmanı yaptırmanızı pek önermiyorum.