Results 1 to 5 of 5

Thread: Son Güncelleme Hakkında - Güç Göstergesi

Rookie

Son Güncelleme Hakkında - Güç Göstergesi

Selamlar herkese.
    Elbette güncellemeler oyunun daha zevkli ve kalitesi düşünülerek yapılıyor.
    Top eleven'daki her güncellemeyi heyecanlandırıyor ve merak uyandırıyor.
    Ancak son güncellemedeki, oyuncunun gücünü gösteren yıldızların simgelerinde değişikliğe gidilmesi pek hoşuma gitmedi.
    Oyuncunun gücünün 0 ila 20 aralığındaki birimini de nitelendirmek için yıldızın doluluğunun azlığı veya çokluğu kullanılmış.
    Ancak estetik yönden benim nazarımda hoş durmadığı gibi, dikkat dağınıklığına da sebep oluyor gibi.
    Tabi bu objektif bir nitelendirme değil.

Rookie
    Quote Originally Posted by heraklit View Post
    Selamlar herkese.
    Elbette güncellemeler oyunun daha zevkli ve kalitesi düşünülerek yapılıyor.
    Top eleven'daki her güncellemeyi heyecanlandırıyor ve merak uyandırıyor.
    Ancak son güncellemedeki, oyuncunun gücünü gösteren yıldızların simgelerinde değişikliğe gidilmesi pek hoşuma gitmedi.
    Oyuncunun gücünün 0 ila 20 aralığındaki birimini de nitelendirmek için yıldızın doluluğunun azlığı veya çokluğu kullanılmış.
    Ancak estetik yönden benim nazarımda hoş durmadığı gibi, dikkat dağınıklığına da sebep oluyor gibi.
    Tabi bu objektif bir nitelendirme değil.
    Son guncellemeden sonra oyuna giremiyorum sizdede öyle mi telefondan tabi bide güncellemede eskisi gibi herkes 5 yıldıza mi teklif verebiliyor bide en fazla 4 oyuncuya mi teklif veriliyor oyuna giremediigm icin merak ettim

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rookie
    Quote Originally Posted by tuncay14533kir View Post
    Son guncellemeden sonra oyuna giremiyorum sizdede öyle mi telefondan tabi bide güncellemede eskisi gibi herkes 5 yıldıza mi teklif verebiliyor bide en fazla 4 oyuncuya mi teklif veriliyor oyuna giremediigm icin merak ettim

Güncellemeden sonra herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
    Yine segmentinizdeki 99 güce kadar olanlara teklif verilebiliyor.
    En fazla dört oyuncu diye bir sınırlama olduğunu ilk sizden duydum. Daha fazlasına teklif verdiğimiz hatırlıyorum. Önemli olan kadronuzun durumudur diye düşünüyorum.

Rookie
    Quote Originally Posted by heraklit View Post
    Güncellemeden sonra herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
    Yine segmentinizdeki 99 güce kadar olanlara teklif verilebiliyor.
    En fazla dört oyuncu diye bir sınırlama olduğunu ilk sizden duydum. Daha fazlasına teklif verdiğimiz hatırlıyorum. Önemli olan kadronuzun durumudur diye düşünüyorum.
    Siz telden mi giriyorsunuz telden giriyorsanız teliniz android mi

Newbie
    Bence gayet güzel bir güncelleme olmuş. Gerçek hayattaki ihale mantıgı uygulanmış, hak yerini bulmuş. İnatlaşmalarla kaybedilen tokenlere ve bu sebepten oyun bırakmalara son verilmiş oldu. Düşünen ve yapan herkesin eline sağlık.

Yıldız doluluk oranı da bir eksikliği gidermeye yönelik güzel bir çalışma olmuş. Daha iyi olabilir miydi? Belki. Ama daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu