Results 1 to 8 of 8

Thread: Yeni transfer sistemi saçmalığı!

Newbie

Yeni transfer sistemi saçmalığı!

Bilindiği üzere yeni transfer güncellemesinden sonra 1. seviye oyuncular bile 40. seviyedeki futbolculara teklif verebiliyor. Bu nedenle rekabet haddinden fazla hale geldi. Hiçbir özel yeteneği olmayan 5 yıldızlı bir oyuncu 70-80 tokene gidiyor. Bu tamamen saçmalık! Seviyeleri iyi ayarlamak lazım. Örneğin 0-10, 10-20, 20-30, 30-40 seviye transfer listeleri ayrı olmalı!

Newbie
    Nasil oluyor o, 40. Seviye futbolcunun degeri kacki?
    1.seviye adamin kadrosunda endegerli oyuncu 3m olabilir daha fazlasima butce yetmez.

Newbie
    yav alan menajer kendi seviyesine göre ücret ödüyor ve onun ayarına geliyor bunu ilk açılan diğer konuda yazdım bu sıralamalar1-5 6-10 11-15 16-20 şeklinde gitmeli diye orada transfere dair şeyleri yazdım...

Newbie
    Evet bu para meselesi bende usteki mesajimi attiktan sonra fark ettim. Ayni oyuncu herkese farkli fiyat

Newbie
    Bizi oyundan sogutmaya calisiyorlar galiba :-)

Newbie
    bu saçmalığın dik alasıdır... level 3 daki oyuncu gelip level 46 daki bir oyuncuya teklif yapabiliyorsa, bu oyun artık sadece parası olup, token ve para satın alabileceklerin oynayabileceği bir oyun haline gelmiştir ki, bu şekilde oynamanın bir manası yoktur. BU NASIL BİR SAÇMALIKTIR Kİ, BİR FUTBOLCU ALACAĞIM, AMA İSTATİSTİKLERİNİ GÖREMEYECEĞİM, ... BEN BİR UST SEVİYEDEKİ ARKADAŞIMIN OYUNCUSUNA YILDIZI ÇOK DİYE TEKLİF YAPAMAYACAĞIM AMA 3.LEVELDAKİ BİR OYUNCU LEVEL 46 OYUNCUSUNA TRANSFER TEKLİFİ YAPIP PEY SUREBİLECEK... BU OYUN YAVAŞ YAVAŞ OYNANILABİLİR VE ZEVK ALINABİLİR STATULERİNDEN HIZLA UZAKLAŞMAKTA VE SEVİLME ORANINI KAYBETMEKTEDİR... AQRTIK ŞU SÖYLENİYOR BİZ OYUNCULARA AÇIK VE NET BİR ŞEKİLDE " PARAN VARSA BU OYUNU OYNARSIN, PARAN YOK İSE, YOK OLUR GİDERSİN, TRANSFER YAPAMAZ, ADAM ALAMAZ SİLİNİR GİDERSİN.. PARAN VARSA GEL, PARAN YOKSA NASSSHHHHH

Rookie
    Quote Originally Posted by serdaracr View Post
    bu saçmalığın dik alasıdır... level 3 daki oyuncu gelip level 46 daki bir oyuncuya teklif yapabiliyorsa, bu oyun artık sadece parası olup, token ve para satın alabileceklerin oynayabileceği bir oyun haline gelmiştir ki, bu şekilde oynamanın bir manası yoktur. BU NASIL BİR SAÇMALIKTIR Kİ, BİR FUTBOLCU ALACAĞIM, AMA İSTATİSTİKLERİNİ GÖREMEYECEĞİM, ... BEN BİR UST SEVİYEDEKİ ARKADAŞIMIN OYUNCUSUNA YILDIZI ÇOK DİYE TEKLİF YAPAMAYACAĞIM AMA 3.LEVELDAKİ BİR OYUNCU LEVEL 46 OYUNCUSUNA TRANSFER TEKLİFİ YAPIP PEY SUREBİLECEK... BU OYUN YAVAŞ YAVAŞ OYNANILABİLİR VE ZEVK ALINABİLİR STATULERİNDEN HIZLA UZAKLAŞMAKTA VE SEVİLME ORANINI KAYBETMEKTEDİR... AQRTIK ŞU SÖYLENİYOR BİZ OYUNCULARA AÇIK VE NET BİR ŞEKİLDE " PARAN VARSA BU OYUNU OYNARSIN, PARAN YOK İSE, YOK OLUR GİDERSİN, TRANSFER YAPAMAZ, ADAM ALAMAZ SİLİNİR GİDERSİN.. PARAN VARSA GEL, PARAN YOKSA NASSSHHHHH
    Aslında rekabeti artırarak Nordeus kasasını doldurmaya çalışmış. Gerçi, açık artırmanın kaybı halinde tokenler iade olunuyor, bir ödül gibi görünüyor ama sonuçta ihaleye herkes katılabilmekle kazanan kesinlikle Nordeus. Ben normalde ilk dört gün transfer yapardım. ama şu koşullarda çok maliyetli görünüyor. 4-5 gün geçtikten sonra transfer piyasasına girilmesini öneririm. Hiç olmazsa biraz katılım azabilir sanıyorum.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Selamlar;

Yeni sistemle üst seviyelerde transfer edecek oyuncu olmuyor ve yeteri kadar oyuncu yoktu. Bu sistemle büyük bir sorun ortadan kalkmış oldu.