Results 1 to 5 of 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By RedVenom

Thread: Oyuncu Satmak yardım

Newbie

Post Oyuncu Satmak yardım

merhaba arkadaşlar oyun çok değişmiş bayadır oynamıyordum birşey soracam,ben genelde yaşlı oyuncuları elden çıkarmaya bakıyom bu yüzden satıyom,sorcak oldugum konu oyuncuyu acık arttırmaya koyuyorum ve açık arttırmanın ne zaman bitceğini göremiyorum bunu nerden nasıl görebilirim,yani oyuncuma teklif yapanları göremiyorum,

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Açık arttırma sisteminin işleyişi nasıldır?

Takımına yeni adamlar eklemenin kolay yolu Transferler menüsündeki Açık Artırmalar Listesini kullanmaktır.

Burada bitiş tarihinden önce istediğin herhangi bir oyuncuya teklif verebilirsin. Canlı olarak görebileceği süre ölçer listede yer alan tüm oyuncular için geçerlidir.

Tüm oyuncular için açık artırma sona erdiğinde, yeni oyuncuların olduğu yeni bir liste görünür.

"Kalite" sütunu oyuncunun bir sonraki yıldıza ne kadar yakın olduğunu gösterir.

Bir teklif verdiğinde, o oyuncu için bir fiyat teklifinde bulunmuş olursun. Teklif verdiğinde senden Token veya nakit alınmaz. Bu tutarlar yalnızca oyuncuyu kazanan Menajerin hesabından düşülür.

Menajerlerin bir turda birden çok teklif verebileceğini de unutma. Aynı oyuncu için teklif veren birden çok Menajer varsa ve turun son saniyelerinde bunlardan biri yeni bir teklif verirse, tüm Menajerlere tekliflerini artırabilmeleri için eşit bir fırsat sağlamak üzere açık artırmaya 10 saniye daha eklenir.

Açık artırmayı son teklifi veren ya da diğer bir değişle en yüksek teklifi veren Menajer kazanır. Bir kez daha yinelersek, teklif edilen Token ve nakit yalnızca kazanan Menajerin hesabından düşülür.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Yeni açık arttırmada oyuncu satılana kadar açık arttırmaya alabilir , oyuncunu satmaktan vazgeçersen eğer satılmadan bu satış listesinden iptal edebilirsin.Oyuncularına teklif verenlerin listesi eskisi gibi artık görünmüyor sadece satıldıktan sonra ne kadara satıldığını bildiren bir görüntü ekrana gelir ve bunuda gelen kutusundan da görebilirsiniz.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Yeni açık arttırmada oyuncu satılana kadar açık arttırmaya alabilir , oyuncunu satmaktan vazgeçersen eğer satılmadan bu satış listesinden iptal edebilirsin.Oyuncularına teklif verenlerin listesi eskisi gibi artık görünmüyor sadece satıldıktan sonra ne kadara satıldığını bildiren bir görüntü ekrana gelir ve bunuda gelen kutusundan da görebilirsiniz.
    teşekkürler

Rookie
    o da sabit fiyata gidiyor genelde =)