Results 1 to 8 of 8
Like Tree1Likes
  • 1 Post By AhhMeTs

Thread: Oyuncu Becerileri Yardım

Newbie

Oyuncu Becerileri Yardım

Oyuncu Becerileri Yardım-ads%C4%B1z.jpg

Arkadaşlar mesela bu oyuncunun bazı özellikleri beyaz taralı şekilde gözüküyor bu ne anlama geliyor ayrıyetten mesela ben form özelliğinide beyaz taralı hale getirmek istesem yüzdesi belirli bir seviyeye geldikten sonra beyaz taralı olur mu o da ?

Newbie
    Kardeşim bu taralı dediğin şeyler futbolcunun öne çıkan özellikleri. Sen oyuncuna ya da oyuncularını antremanda fizik ve kondisyon antremanı yaptırırsan bu form da beyazlıklar çoğalır.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by cqdscarry View Post
    Click image for larger version. 

Name:	Adsız.jpg 
Views:	58 
Size:	83.6 KB 
ID:	88093

Arkadaşlar mesela bu oyuncunun bazı özellikleri beyaz taralı şekilde gözüküyor bu ne anlama geliyor ayrıyetten mesela ben form özelliğinide beyaz taralı hale getirmek istesem yüzdesi belirli bir seviyeye geldikten sonra beyaz taralı olur mu o da ?
    Gelişmişliğin ne yönde olduğunu ifade etmek amacıyla gösteriliyor.

Bu arada Federasyonumuza aktif oyuncu arıyoruz.Bilgilerinize sunarım.

Oyuncu Becerileri Yardım-c481276e-ef32-4ea9-97ec-2fa72e6d8fd3.jpg

Newbie
    ercan bey arayışınız devam ediyorsa ben talibim...hollandalı bir federasyondayım şuan ama adamlar pek yardımlaşmıyor...ve muhabbet sıfır...devamlı aktifim ve top eleven piyasaya çıktığından bu yana oynuyorum (ara verdiğim dönemlerde oldu) geri dönüşünüzü bekliyorum...

Quote Originally Posted by alfonso85 View Post
    ercan bey arayışınız devam ediyorsa ben talibim...hollandalı bir federasyondayım şuan ama adamlar pek yardımlaşmıyor...ve muhabbet sıfır...devamlı aktifim ve top eleven piyasaya çıktığından bu yana oynuyorum (ara verdiğim dönemlerde oldu) geri dönüşünüzü bekliyorum...
    Takımınızı burada paylaşırsanız sevinirim

Newbie
    Oyuncu Becerileri Yardım-ekran-al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1.jpg

sizin takımın yanında biraz fakir kalıyor ama her taktik ve diziliş hakkında detaylı bilgiye sahibim...kolay kolay federasyonda beni indiremiyorlar

Newbie
    bu oyuncunun koyu renkli özellikleri daha az gelişiyor demek. Tavsiyem bu hususa dikkat edip oyuncu almak

Selamlar;

Güzel bilgileriniz için Teşekkür ederiz.