Results 1 to 8 of 8

Thread: Son güncelleme kaybolan özellikler

Newbie

Son güncelleme kaybolan özellikler

Bugünkü güncelleme ile DMR ve DML özellikli oyuncularımın bu özellikleri kaybolmuş.
    İki defans oyuncusuna da bu özelliklerinin açılması görevini vermiştim neredeyse açılmak üzereydiler.
    Şimdi yeni sürümde bu özellikler olmayacaksa kaybolmasını anlarım ama özelliklerin açılmasını başlattığımızda yıldız ilerlemesi duran bu oyuncular için harcanan o kadar şeyin telafisi ne olacak.
    Ya da bu özelliklerin kaybolmasında bir hata mı var???
    Düzeltilecek mi??

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by adem1972 View Post
    Bugünkü güncelleme ile DMR ve DML özellikli oyuncularımın bu özellikleri kaybolmuş.
    İki defans oyuncusuna da bu özelliklerinin açılması görevini vermiştim neredeyse açılmak üzereydiler.
    Şimdi yeni sürümde bu özellikler olmayacaksa kaybolmasını anlarım ama özelliklerin açılmasını başlattığımızda yıldız ilerlemesi duran bu oyuncular için harcanan o kadar şeyin telafisi ne olacak.
    Ya da bu özelliklerin kaybolmasında bir hata mı var???
    Düzeltilecek mi??
    Bununla ilgili sorunlar iletildi ve çözülmesi için bizler de beklemedeyiz

Newbie
    Merheba/Eskisine bence cok kisi bana katilir cok aliwmiwtim ,yeni takim duzenleme berbat oyunculari hizaya sokmak zor yamuk kaliyor,goruntu kaliteside kotu bende bilgisayarda oynuyorum bu arada birde takim kalitesi durduk yer 1-2% degiwiyor ,lutfen bunlari yoneticilere iletin ozelliklede taktik degiwtirmeyi yani istedigin yere koyma ozelligi adiyla geldi guncelleme bir yere koyuyorsun kayiyor oyuncu eskisi gibi sabit yerleri olmasi cok iyi/saygilarimla...

Newbie
    Korner, serbest vuruş, penaltı ( özellikle penaltılara kalan maçlarda ) için yeni sürümde birer oyuncu atayabilmemiz sıkıntı.

Korner, serbest vuruş, penaltı ( özellikle penaltılara kalan maçlarda ) için yeni sürümde birer oyuncu atayabilmemiz sıkıntı.
    Eksiklikleri raporlarımızda ileteceğiz

Newbie
    penaltılara kalan maçta penaltıcı seçtiriyor. O konuda sıkıntı yok ancak asıl sıkıntı frikik, penaltı yada korner kullanan oyuncuyu çıkardığında 2. bir oyuncu yok. Saçma sapan oyuncular yapıyor vuruşları

Quote Originally Posted by AhhMeTs View Post
    penaltılara kalan maçta penaltıcı seçtiriyor. O konuda sıkıntı yok ancak asıl sıkıntı frikik, penaltı yada korner kullanan oyuncuyu çıkardığında 2. bir oyuncu yok. Saçma sapan oyuncular yapıyor vuruşları
    Eksikleri en yakın zamanda ileteceğiz.

Quote Originally Posted by AhhMeTs View Post
    Eksikleri en yakın zamanda ileteceğiz.