Results 1 to 5 of 5

Thread: Kulüp seviyesi yükseldi oyuncu yıldızı düştü onca para ve token boşa mı gitti?

Newbie

Kulüp seviyesi yükseldi oyuncu yıldızı düştü onca para ve token boşa mı gitti?

Merhaba arkadaşlar kulüp seviyesi yükseldi oyuncuların yıldızları düştü hepsi 100 seviye lerine bişey dı birden 85 civarı oldular peki ne yapmamız gerekiyor kadroyu zar zor topladım param da kalmadı ama şimdi hepsi ezikleşti bir an.

Newbie
    Malesef oyunun en büyük handikapı bu...Şampiyon ol, kupayı al, şampiyonlar liginde derece al, sezon sonu yani 1 ay sonra üst lige düşünce 20 kalite birden oyuncuların düşsün...Ben ligde sonuncu oluyorum, şampiyonlar ligi zaten yok, kupayı alıp, federasyondan keyfime bakıyorum.
    Birikince tokenler yaşlı oyuncuları sat, en az iki sene şampiyonluk, şampiyonlar ligi kupası garanti ....Ve ver elini yeni takım, o zamanda basıyosun kıran kırana transfer...350 tokene kurdum şimdiki takımımı, 18 yaşında aldım hepsini ve 28 yaşına kadar bende...
    Ya da bırak oyunu keyfine bak derdim, ama 20 kalite düşen bir oyunda başarı ceza gibiyse benim kıt aklım yukarıdaki yaptıklarım dışında bir yol bulamadı....

Newbie
    Ne anlamı var ben anlamadım neden böyle yapılıyor seviye olayı bence saçmalık herkes aynı seviye olsun ama oyuncular gelişsin ben sürekli transfer yapmak zorunda kalıyorum bu şekilde

Newbie
    Bugün birşey aklıma. Geldi genç oyuncu almanın avantajı ne bilen varmı her sene düşecekse seviyesi ve değeri aşırı yüksek zaten yaşlı oyuncu ucuza almak daha mantıklı değil mi

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Mamedstar View Post
    Bugün birşey aklıma. Geldi genç oyuncu almanın avantajı ne bilen varmı her sene düşecekse seviyesi ve değeri aşırı yüksek zaten yaşlı oyuncu ucuza almak daha mantıklı değil mi
    Genç oyuncular daha hızlı gelişir ve yaşlı oyuncuları açık arttırmada satma oranın biraz daha zor bu yüzden takımın için daha genç oyuncular yararlı olcaktır.