Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
Like Tree1Likes

Thread: Bir Federasyon hakkında şikayet ve tatbikat

Newbie

Bir Federasyon hakkında şikayet ve tatbikat

Selamün aleyküm
    Hayırlı sabahlar sayın arkadaşlar ve moderatörler.
    Yarın saat 9.00 da (Türkiye saatiyle saat 11.00) Federasyon turnuvası finali oynayacağız.
    Diğer rakipleri inceleyen, rakiplere göre diziliş öğütleri veren kendim olduğun için yarın ki rakiplerimizin diğer yarı final maçlarını ve oyuncukarı incellerken içime kurt düştü.
    Fazla söze gerek yok...Aldığım bir kaç screenshot herşeyi ifade ediyor.

Envoyé de mon SM-G920F en utilisant Tapatalk

Newbie
    Devamı...

Newbie
    Sadece bu menejer değil... Bu Vietnam Federasyonda bulunan bütün diğer menejerlerin oyuncuları da neredeyse bu durumda ve yarı finalde misal bu 53 oranında ki takım 100 orana yakın rakibini iki maçta ezdi geçti.
    Bu konuya ve federasyona lütfen el atmanız rica olunur.
    Bir kaç resim daha bırakıyorum...
    Böyle bir oyuncu geliştirmenin mümkün olmadığını düşünüyorum... Hele ki o beceriler kapalı olupta misal güçü 292 olması aklım almıyor.
    Bu hususta ve bu federasyonun menejerlerin kurdukları bütün takımlarda incellemede bulunup gereğini yapacağınızdan eminim.
    Saygılarımla

Newbie
    Böyle oyuncu geliştirmek maalesef mümkün dostum. Ne kadar etik ya da kurallara uygun bilmiyorum ama yapılan taktiği biliyorum.
    Alt seviyeden adam alıp hangi mevkide yer alıyorsa sadece o özelliklerle antrenman yapıyorlar.
    Senin rakibindekiler yine yaşlı ben 18 yaşında olup hücum özellikleri 400 küsür savunma özelleri 1 olan gördüm.
    Yine tavsiyem desteğe yazman ama bir sonuç çıkacağını sanmıyorum. Senin rakibin gibi takımların tek hedefi böyle yollarla federasyondan ekstra token kazanmak..

Newbie
    Quote Originally Posted by AhhMeTs View Post
    Böyle oyuncu geliştirmek maalesef mümkün dostum. Ne kadar etik ya da kurallara uygun bilmiyorum ama yapılan taktiği biliyorum.
    Alt seviyeden adam alıp hangi mevkide yer alıyorsa sadece o özelliklerle antrenman yapıyorlar.
    Senin rakibindekiler yine yaşlı ben 18 yaşında olup hücum özellikleri 400 küsür savunma özelleri 1 olan gördüm.
    Yine tavsiyem desteğe yazman ama bir sonuç çıkacağını sanmıyorum. Senin rakibin gibi takımların tek hedefi böyle yollarla federasyondan ekstra token kazanmak..
    Yok kardeşim burada resmen hilelik var...bir oyuncunun savunma atak ve zihin ile fizik oranlarını üçe bölüp genel orana ulaşırsın.
    Lakin burada böyle birşey yok.

Newbie
    Bu yukardaki oyuncuların asıl oranı 120 ile 130 arası aslında... Lakin gördüğün gibi 43, 47 vesaire gösteriyor.. Burada resmen nasıl hile olduğunun kanaatindayım.
    Moderatörlerden ve destek ekibinden cevap bekliyorum.

Rookie
    Bana ilginc gelen yapilan yeni duzenlemeden sonra hala bu tip oyuncularin is yapiyor olmasi. Cunku biz modlar olarak bu durumu daha once yapimcilarla paylastik ve onlarda bu konuda cozum uretip herkesi bilgilendirmislerdi.

Ben tekrar ilgilileri konuyla ilgili bilgilendirecegim.

Tesekkurler

Newbie
    İnceledim. Yalnız şu durumu bilmenizi isterim. Özelliği ne olursa olsun yüzde 340 oranını gectiği anda isterse 700 olsun sistem 340 olarak hesaplar
    Kontrol ettiğimde cok oyuncusu yaşlı yani menajer günlük kastığı 30yeşil kartı bu oyuncuları fiziksel olarak yüksek tutmak için kullanmış. Unutmayalım uzun süre birarada oynayan takım oyuncuları daha çok randıman veriyor ve hersene değişen güçlü ve genç oyuncular kadar başarılı olabiliyor Mesela real madridin zidanın futbolu bırakmadan önce ki son yılında takım yaş ortalamasına bir bakın
    Herkesin bir tarzı var mesela bende şut ve bitiriciliği yükleyerek daha iyi neticeler aldım
    Son olarak rakip görünen vietnamlı yenilmez değil son 5 maçında 2 beraberlik ve 1 maglubiyet almış
    benim yenilgisizliğim an itibariyle 90 maç! yaş ortalamam 19.5 ama en başarılı oyuncum 28 yaşında...
    İyi takım kurmak kadar o takımı doğru antremanlarla yönlendirmekte önemli sözün özü budur

Newbie
    Le Hau kafa karıştırıyor değilmi
    Açıklayayım
    Futbolcunun mevkisi Amc St
    defans özellikleri hersene yüzde 10 düşsün
    18 yaşında yüzde 100 diyelim hersene lig atlayan menajerde oynadığında
    19 yaş 90a, 20 yaşta 80e, 21 de 70e 22 de 60 , 23de 50, 24 de 40, 25 de 30, 26da 20, 27de 10, 28de 1, 29da 1 30da 1 31 de 1
    Görünen 1 ama eksiye gitmediği için 1 normalde ise -30
    Yani oyuncunun defansı -30 olarak topla ve defans ofans ve fizikselin genelini 3 e böl

aynı durumu defans oyuncusunun 1 görünen ofansif özelliği içinde düşünebilirsin
    Yani bu eleman zoru başarmış ve aşağı yukarı 1 oyuncuyu 8-9 yıl oynatarak sadece fiziksel geliştirme antremanı yapmış ve sistem tarafındanda maç sonunda mevkisine göre verilen geliştirmeyle 2 yönlü geliştirmiş
    Sonuç olarak diyebileceğim Psikopat bir rakip günlük 4-5 saat bu oyuna veriyor belli
    Bu rakibi ofans yaparak yenmeye çalış kontradan mahveder adamı
    Umarım açıklayıcı olmuştur yazdıklarım...

Newbie
    3yıldır oynarım bu oyunu ben bu menajere hayran oldum
    Nekadar bilinçli yapmış bunları valla helal olsun...

Page 1 of 2 12 LastLast