Results 1 to 5 of 5

Thread: Aşırı I form düşüklüğü

Newbie

Aşırı I form düşüklüğü

Merhaba arkadaşlar 7. Seviye külüp var bende herşey çok güzel iyi giderken çok golcü forvet I'm birden gol atamamaya başladı nedenini araştırma yaptım diğer gol atan oyuncular ile kıyasla form un çok düşük olduğunu farkettim bunun belirli sebebi varmı veya formu nasıl yükselyebiliriz kesin bilen varsa yardımcı olsun şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

Newbie
    Form artırıcı antremanlarda yaptır ki form özelliği artsın oyuncunun. Kondosyonla alakalı mesele.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Mamedstar View Post
    Merhaba arkadaşlar 7. Seviye külüp var bende herşey çok güzel iyi giderken çok golcü forvet I'm birden gol atamamaya başladı nedenini araştırma yaptım diğer gol atan oyuncular ile kıyasla form un çok düşük olduğunu farkettim bunun belirli sebebi varmı veya formu nasıl yükselyebiliriz kesin bilen varsa yardımcı olsun şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.
    Antrenman yaptır ve “Form becerisi kazandıracak antrenman seç” tavsiye ederim.

Newbie
    oyunda genel olarak defans oyuncularında hız orta saha oyuncularında güç ve forvet oyuncularında form diğer fiziki özelliklerin gerisinde kalıyor
    Aldığınız oyuncu 18-22 arası ise çözüm var yani antremanla toparlarlayabilirsin ama 22 üstü ise transfer ederken bakıp hiç bulaşmamak en doğrusu
    bol şans

Newbie
    Tek o topcugu kenara eminim uzun zamandir oynatiyorsun o adami , o adam satip artik yenisini alacaksin , o topcu bitmis sat yeni bir oyuncu al , yada cek kenara dakka 80 den sonra al oyuna

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi