Results 1 to 7 of 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Bilgisayardan Ödül Vieoları İzleyemiyorum

Newbie

Exclamation Bilgisayardan Ödül Vieoları İzleyemiyorum

Oyunu bilgisayardan oynuyorum Facebook üzerinden başlamıştım videolar açılmadıgı için Gameroom dan devam ediyorum ama hiç bi video izleyemedim daha. Bilgisayardan videolar izlenmiyormu yoksa bir hatamı mevcut. Lütfen yardım...

Newbie
    Havuzdaki videolar bitti , doldurunca tekrardan izlemeye baslicagiz , tulumbada su bitti , vpn kullan bakayim olmazsa baska birsey dusunuruz .

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by candursunxxx View Post
    Havuzdaki videolar bitti , doldurunca tekrardan izlemeye baslicagiz , tulumbada su bitti , vpn kullan bakayim olmazsa baska birsey dusunuruz .

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    VPN Kullanımı yasaktır ve freud ekibimiz eğer birgün başka bir hata ile karşı karşıya kalırsanız hesabınızın incelendiğinde VPN kullanmış olduğunuz gözükürse hesabınız kapatılır.Bu tarz önerileri başka menajerlere olumluymuş gibi lütfen paylaşmayınız.

Quote Originally Posted by Mus7afa View Post
    Oyunu bilgisayardan oynuyorum Facebook üzerinden başlamıştım videolar açılmadıgı için Gameroom dan devam ediyorum ama hiç bi video izleyemedim daha. Bilgisayardan videolar izlenmiyormu yoksa bir hatamı mevcut. Lütfen yardım...
    Oyunla alakalı gelişen sorunlarınızın çözümü için Destek ekibimize yazınız. Destek ekibimize mobilden "?" simgesinden ulaşabilirsiniz.

Rookie
    Ortamı karıştıracak sözler lütfen kullanmayınız.

( Forum sayfamızda ayrıcalık konusundan söz edilemez.)

Yazı uygun olmadığı için Moderatör tarafından değiştirilmiştir.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 03-14-2018 at 12:31 PM.

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    VPN Kullanımı yasaktır ve freud ekibimiz eğer birgün başka bir hata ile karşı karşıya kalırsanız hesabınızın incelendiğinde VPN kullanmış olduğunuz gözükürse hesabınız kapatılır.Bu tarz önerileri başka menajerlere olumluymuş gibi lütfen paylaşmayınız.
    vpn kullanımı neden yasak olsun ki, ülke ayrımı yapmak yanlış değil mi?

Quote Originally Posted by askadami6183 View Post
    vpn kullanımı neden yasak olsun ki, ülke ayrımı yapmak yanlış değil mi?
    Erişim kısıtlamalarını VPN ile ortadan kaldırmakta suç olduğu için istiyorsanız kullanın ama yasak olduğunu size söylüyorum Freud Ekibi de incelediğinde bunu kolayca tespit ediyor ve oyunda banlanma sorunu ortaya çıkmış oluyor.Bu süreçteki emekleriniz de boşa gitmiş olur. Ülke ayrımından kaynaklanan bir konu değil kısaca
    askadami6183 likes this.