Results 1 to 8 of 8

Thread: Oyunda çok açık var. Yöneticiler ilgilenin.

Newbie

Oyunda çok açık var. Yöneticiler ilgilenin.

Nasıl oluyorda %180 lik takım kurabiliyorlar. Ligde %150 %140 lık takımlar dolu örnek olarak bitanesinin fotoğrafını atıyorum. Yöneticiler acil mudahele edin. Ligdeki adetletsizliğinde telafi edilmesini istiyorum.

https://hizliresim.com/Rnj851
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Oyunda çok açık var. Yöneticiler ilgilenin.-hile.jpg  

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Mus7afa View Post
    Nasıl oluyorda %180 lik takım kurabiliyorlar. Ligde %150 %140 lık takımlar dolu örnek olarak bitanesinin fotoğrafını atıyorum. Yöneticiler acil mudahele edin. Ligdeki adetletsizliğinde telafi edilmesini istiyorum.

https://hizliresim.com/Rnj851
    Benimde takımım %183 bunun bu şekilde olması ligde takımımı oynatmıyorum.Kısaca ligde yükselmezseniz takımı güçlü tutup siz de 180 olabilirsiniz. Bu bir açık değil bunun bir hata veya sorun olduğunu düşünüyorsanız Destek ekibimize yazabilir bu konuda ki tüm bilgileri alabilirsiniz.

Newbie
    Facebooktan arkadaşlarımıza oyun daveti atamıyoruz davet ete bastıktan sonra davet edilecek arkadaş yok diyor arkadaşlarım arasında oyunu oynayan da var oynamayan da var

Quote Originally Posted by ozelyildiz.47 View Post
    Facebooktan arkadaşlarımıza oyun daveti atamıyoruz davet ete bastıktan sonra davet edilecek arkadaş yok diyor arkadaşlarım arasında oyunu oynayan da var oynamayan da var

Selamlar;

Oyun içindeki "?" kısmından Destek ekibimize yazdıktan sonra hesabınız incelenip size geri dönüş sağlanacaktır.

Newbie
    Oyunda destek ekibine yazdık ilgilenen olmadı şimdi de oyun hesabıma giriş yapamıyorum maç esnasında oyuncum kırmızı kart yedi bonus basamadım maç bitti bi baktım maça 10 dk önce diyor oyun hesabıma da giremiyorum destek ekibine nasıl ulaşacam o hesaptan ? ilgilenen olacak mı ? oyuna bağlanırken telefondan veya bilgisayardan sunucuya bağlanırken hata oluştu sonra yeniden dene diyor nasıl yapıcam ? diğer hesabıma girebiliyorum ama asıl hesabıma giremiyorum

Quote Originally Posted by ozelyildiz.47 View Post
    Oyunda destek ekibine yazdık ilgilenen olmadı şimdi de oyun hesabıma giriş yapamıyorum maç esnasında oyuncum kırmızı kart yedi bonus basamadım maç bitti bi baktım maça 10 dk önce diyor oyun hesabıma da giremiyorum destek ekibine nasıl ulaşacam o hesaptan ? ilgilenen olacak mı ? oyuna bağlanırken telefondan veya bilgisayardan sunucuya bağlanırken hata oluştu sonra yeniden dene diyor nasıl yapıcam ? diğer hesabıma girebiliyorum ama asıl hesabıma giremiyorum
    Destek ekibimize 1 kez daha yazın fakat bunu sabırla beklemeniz gerekiyor.En kısa zaman da sizle iletişime geçilecektir.Bizim burdaki amacımız sizlere yol göstermek.Gerisi Destek ekibimizin sizin hesabınızı inceleyip sonrasında size geri dönüş yapmasını sabırla beklemeniz.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Benimde takımım %183 bunun bu şekilde olması ligde takımımı oynatmıyorum.Kısaca ligde yükselmezseniz takımı güçlü tutup siz de 180 olabilirsiniz. Bu bir açık değil bunun bir hata veya sorun olduğunu düşünüyorsanız Destek ekibimize yazabilir bu konuda ki tüm bilgileri alabilirsiniz.
    Bu olay artık kalktı mı? Eskiden ligde kalınca yıldız düşmezdi

Quote Originally Posted by DEUTSCHLAND View Post
    Bu olay artık kalktı mı? Eskiden ligde kalınca yıldız düşmezdi
    Aynı şekilde devam ediyor yıldız düşmüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi