Results 1 to 9 of 9
Like Tree1Likes
  • 1 Post By mrat.ak

Thread: Böyle rezil bir oyuncu yok :/ lütfen yardım.

Newbie

Böyle rezil bir oyuncu yok :/ lütfen yardım.

19 yaşında 1.95 boyunda her iki ayağınıda kullanabilen bire bir golcü yeteneği olan forvet oyuncum var ama sözde forver stoper oyuncum daha cok gol atıyor. Gücüde baya iyi forvetin nedendir bu gol atamamazlık :/

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by mrat.ak View Post
    19 yaşında 1.95 boyunda her iki ayağınıda kullanabilen bire bir golcü yeteneği olan forvet oyuncum var ama sözde forver stoper oyuncum daha cok gol atıyor. Gücüde baya iyi forvetin nedendir bu gol atamamazlık :/

Kondisyon %44
    Kondisyon=Form istatistiği

Bu yüzden forumu düşük olan bir oyuncu asla başarılı olamaz ve gol atmakta zorlanır.Siz oyuncunuzun kondisyonunu antrenmanlarla geliştirmeyi veya başka bir oyuncu almanızı öneririm.

Newbie
    Hocam bu oyuncuda aylı ligde oynadığım rakibimin forveti buyurun

Newbie
    Aynı ligde oynadığım rakibimin forvetininde kondisyonu 45 1.81 boynunda ve tek ayağını kullanıyor, bu forvete çok harcama yaptım bu durum çok can sıkıcı uzun Boylu ST iyi olur dediler 1.95 adam aldık hem iki ayağını kullanan hem birebir golcü ama çöp oğlu çöp oyunun açığımıdır bilemedim

Hocam bu oyuncuda aylı ligde oynadığım rakibimin forveti buyurun

Bitiriciliği yüksek maksimumda bu yüzden gollerde etkili sizin oyuncunuzda forvete dayalı bir özellik gelişmesi fazla değil.

Newbie
    Ercan hocam özellikleri benim ST ile neredeyse yarı yarıya olan oyuncular bile çok daha iyi performans sergiliyor :/ ben sizin tecrübelerinize dayanarak soruyorum neden böyle. Bu arada kondisyon antrenmanları yaptırdım kondisyonu 96 yaptım ama ST oyuncusu icin kondisyon gereksiz diye düşünüyorum

Ercan hocam özellikleri benim ST ile neredeyse yarı yarıya olan oyuncular bile çok daha iyi performans sergiliyor :/ ben sizin tecrübelerinize dayanarak soruyorum neden böyle. Bu arada kondisyon antrenmanları yaptırdım kondisyonu 96 yaptım ama ST oyuncusu icin kondisyon gereksiz diye düşünüyorum
    Bazen evet ama bir özelliğe yoğunlaş yine de

Örneğin attığım örnek benim ST ve zaten bu herşekilde gol atar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Newbie
    Hocam bitiriciliğe yoğunlaşayım tamam fakat ama antrenmanlar aşırı zorlaşmış %60 70 kondisyon karşılığı %1 beceri ya veriyor ya vermiyor

Hocam bitiriciliğe yoğunlaşayım tamam fakat ama antrenmanlar aşırı zorlaşmış %60 70 kondisyon karşılığı %1 beceri ya veriyor ya vermiyor
    Evet malesef artık oyuncu geliştirmek zorlaştırıldı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi