Results 1 to 3 of 3

Thread: Transfer hakkında

Newbie

Transfer hakkında

Transfer sistemi oldukça saçma aslında, ben 43. seviye olmama rağmen 1. seviye bir menejerle
    aynı oyuncu ıcın yarısa gırıyorum, her seviyenin ayrı bir transfer listesi olması gerekiyor bence
    eskisi gibi.

Newbie
    Quote Originally Posted by junkiebom View Post
    Transfer sistemi oldukça saçma aslında, ben 43. seviye olmama rağmen 1. seviye bir menejerle
    aynı oyuncu ıcın yarısa gırıyorum, her seviyenin ayrı bir transfer listesi olması gerekiyor bence
    eskisi gibi.
    42.seviye oyuncu ile ben (4.seviye)açık arttırmadan oyuncu alma yarışına giriyoruz buna ne diyorsun. Adamın tüm kadrosu yedekler dahil 8 yıldızlı ne yapasaksa oyuncu vermiyor hiç.2 saat uğraştım 1 tane istediğim kalite oyuncu alamadım.Halen daha alamıyorum.Nedense hiç bitmek bilmiyen tokenları var. Gözlemciden alsa öyle oyuncuları daha ucuza alıcaklar her nedense açık artırmadaki tüm yüksek kalite oyunculara dadanıyor . Oyun bilinçli olarak botmu atıyor anlamadım gitti.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by junkiebom View Post
    eskisi gibi.
    Selamlar;

Bundan 5 sene önce sadece aynı seviye menajerlerin olduğu açık arttırma vardı. Bu durum seviye ilerledikçe artık menajerlerin azlığı nedeniyle transfer açık arttırmasında sadece 3 yıldızlı futbolcuların gözükmesine neden oluyordu. Bu durumun tamamen aşılması için bu yenilik şarttı ve öyle de olması gerekiyordu.