Results 1 to 10 of 10
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Ligde Kalma

Newbie iMustafa's Avatar

Ligde Kalma

Evet, Başlıkta Yazdığım Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Futbolun Ruhuna Aykırı
    Ancak Federasyon Başarısı İçin Yapılan....
    Sizce Haksızlık Mı?
    Normal Mi?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by iMustafa View Post
    Evet, Başlıkta Yazdığım Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Futbolun Ruhuna Aykırı
    Ancak Federasyon Başarısı İçin Yapılan....
    Sizce Haksızlık Mı?
    Normal Mi?
    Haksız rekabet oluşsada sistem denk takım genelde atıyor. Tabi bizim de bunu yapmamıza sevk ediyor. Bu olay kapatılsa çok iyi olurdu.

Newbie iMustafa's Avatar
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Haksız rekabet oluşsada sistem denk takım genelde atıyor. Tabi bizim de bunu yapmamıza sevk ediyor. Bu olay kapatılsa çok iyi olurdu.
    Ama, 1 kişi, 6 takımlı federasyonunda, 5 takımı ligde bırakıp, beyaz özelliklerini geliştirerek, federasyonda, bunu yapmayan rakiplerine göre avantaj sağlanıyor mu? Mesela her sezon takımlarını geliştirenler için haksızlık değil mi?

Yabancı forumda okudum, güzel bir öneriydi, herkesten %20 düşsün, federasyon gibi gruplar olsun ilk 4 üst gruba ikinci 4 grupta kalsın kalan 8 de küme düşsün vb.

Ama, 1 kişi, 6 takımlı federasyonunda, 5 takımı ligde bırakıp, beyaz özelliklerini geliştirerek, federasyonda, bunu yapmayan rakiplerine göre avantaj sağlanıyor mu? Mesela her sezon takımlarını geliştirenler için haksızlık değil mi?

Yabancı forumda okudum, güzel bir öneriydi, herkesten %20 düşsün, federasyon gibi gruplar olsun ilk 4 üst gruba ikinci 4 grupta kalsın kalan 8 de küme düşsün vb.
    Olabilir. Yapılsa iyi olur.

Newbie iMustafa's Avatar
    Bence de güzel fikir, zaten ligde en fazla 3-4 kişi oluyor, çok farklı skorlar ve heyecansız oluyor, Federasyon tarzı ligler olsa gerçekten çok güzel olur

Bence de güzel fikir, zaten ligde en fazla 3-4 kişi oluyor, çok farklı skorlar ve heyecansız oluyor, Federasyon tarzı ligler olsa gerçekten çok güzel olur
    Bu öneriyi bu ay ki raporda bi daha ileterek olması için elimden geleni yapacağım.

Newbie iMustafa's Avatar
    Bu öneriyi bu ay ki raporda bi daha ileterek olması için elimden geleni yapacağım.
    Bu sezon bende kalıyorum 🤣 5 k yeşil harcayıp takım kurdum, daha önce hiç ligde kalmadım, istediğim kadar kalabiliyoruz değil mi?%20 düşmesin diye yoksa 1 defa mı kalma hakkımız var?

Bu sezon bende kalıyorum 5 k yeşil harcayıp takım kurdum, daha önce hiç ligde kalmadım, istediğim kadar kalabiliyoruz değil mi?%20 düşmesin diye yoksa 1 defa mı kalma hakkımız var?
    İstediğin kadar oluyor Bazen yüksek seviye menajerleri oyun lig atlatıyor.Bazı istisna leveller var.

Newbie iMustafa's Avatar
    İstediğin kadar oluyor Bazen yüksek seviye menajerleri oyun lig atlatıyor.Bazı istisna leveller var.
    Onu duydum, 14.olmak için elimden geleni yapacağım, sistemdeki hata değil mi? Oyuncuları sağ kanatta topluyor ilk maç zor yenildim 2.maç berabere bitti

Onu duydum, 14.olmak için elimden geleni yapacağım, sistemdeki hata değil mi? Oyuncuları sağ kanatta topluyor ilk maç zor yenildim 2.maç berabere bitti
    O kısmını siz bilirsiniz bende bu şekilde yapıyorum bu arada
    iMustafa likes this.