Results 1 to 4 of 4

Thread: Yeni Gerçekçi Sistem

Newbie

Yeni Gerçekçi Sistem

İlk önce formalar ve logolar hakkında konuşmak istiyorum
    :İlk önce şu ana kadar ne kadar lig şampiyonluğun varsa o kadar fazla logona yıldız eklenicek.Kaç şampiyonlar ligi kazandıysan o kadar formanın sağ kolunda kupanın içinde şampiyonluk sayısını gösteren bir amblem olucak.Kaç tane de Kupa zaferin varsa oda altın sarısı rengiyle forma üst ortasına yazılacak.

Ä°kincisi:Futbol BirliÄŸi

10 seviye üstü tüm takımlar bir Futbol Birliğine gidicek.Bu UEFA gibi ve o takım o birliktwki takımlarla mücadele edicek.Birliklerin fazla takımı olucak.Amatör kümeden Süper Lig e kadar.Kupa ise o birliğin kötü takımlarının 4tur eleme maçlarıyla oynanıcak sonra 5.turda süper ligin takımları dahil olucak.Ama kupa ve lig birliğin bir bölgesinde oynanacak.Birliğin öbür bölgeleride hepsi birlikte şampiyonlar ligine gidicek.Bölgelerin şampiyonlar ligi ve Süper lig başarısına göre şampiyonlar ligine o lig elemeyle gidicek yada geneli gidicek elemesiz yada süper lige gidicekler.Formum biraz izin oldu ama uygularsanız sevinirim
    .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Banned
    Sanırım bunu öneri kısmına yazman gerekiyordu 🤣 neyse ilk kısımla ilgili ben oyun içine yazdım, mail attım burda da yazdım, başarıyı sergileyemiyoruz. Her 5 şampiyonluk için logo ya yıldız verilmesi, bu lig için sarı kupa için beyaz şampinlar ligi için mavi olur falan,

Banned
    Federasyon işide şöyle olacak, şuan ki mevcut federasyon sistemini lige uygulayacaksın, federasyonunda ülke bazlı yapıcaksın, aynı milletler karşılaşmıştık herkes bireysel olaracak, mesela ben tff ye kayıtlıyım, maçlarını takip Edip puan aldıkça ödülleride alıcam ama şuanki sistemdeki gibi gruplar şeklinde

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Öneri kısmında yazarsanız daha sağlıklı olurdu yinede ileteceğim.

Önerileriniz için Teşekkür ederiz.