Results 1 to 4 of 4

Thread: Oyuncu Gelisimi

Newbie

Oyuncu Gelisimi

Merhaba arkadaşlar,

Dünya sıralamasının üst sıralarındaki federasyonların takımlarındaki futbolcuları incelediğimde, kilit ozellikleri %320 civarlarina kadar yukseltilmis diger ozellikleri ise %1 gozuken ama aslinda eksi seviyelere dusmus olan oyuncular gormekteyim. Bu oyuncular dogal olarak cok ustun performans sergilemekteler. Bu oyunculari bu seviyeye getirmenin emek harcamayi gerektiren bir teknigi olmali elbette. Bunu nasil yaptiklariyla ilgili bilgilendirme yapabilecek olan varsa memnun olurum. Bende vakit ayirip bu tarz oyuncular gelistirmek istiyorum. Kaynak sorunum yok. 1300 token 2000 yesil cantam mevcut.

Ben kendim bu sekilde oyuncu gelistirmeyi denedim fakat basaramadim. 3 yildizli oyuncular alip birkac sezon elde bekletip ozelliklerinin % 1 lerinde altina dusmesini bekledim daha sonra yesil cantalarla sadece kilit ozellikleri yukseltecek antremanlar yaptirdim. Oyuncunun genel degeri %20 nin uzerine bile henuz cikmamisken kilit ozellikleri %200 civarlarina geldiginde artik neredeyse yukselmemeye basliyor. Butun cantalari harcasam %320 olmasi mumkun degil.

Bu gelistirme yonteminin bir teknigi varsa paylasirsaniz sevinirim

Banned
    Öncelikle 340 veya 320 olanlar genelde eskiden kalanlar, kaleci antrenmanıyla gelişenler, şahsen ben senin yaptığın gibi, altyapıdan gelen veya 18 yaşında 3-4 yıldız civarı oyuncu 21 yaşına kadar bekleterek yapıyorum. Diğer bir yöntem ise, sizinde federasyonlarda gördüğünüz, aynı server takımlar bir birinden oyuncu alabiliyor, alt serverdan oyuncu alarak yapılıyor, bunun için Facebook'ta topeleven gruplarını incelemenin tavsiye ederim

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by iMustafa View Post
    Öncelikle 340 veya 320 olanlar genelde eskiden kalanlar, kaleci antrenmanıyla gelişenler, şahsen ben senin yaptığın gibi, altyapıdan gelen veya 18 yaşında 3-4 yıldız civarı oyuncu 21 yaşına kadar bekleterek yapıyorum. Diğer bir yöntem ise, sizinde federasyonlarda gördüğünüz, aynı server takımlar bir birinden oyuncu alabiliyor, alt serverdan oyuncu alarak yapılıyor, bunun için Facebook'ta topeleven gruplarını incelemenin tavsiye ederim
    Bu yöntemleri bu sayfada paylaşarak bilgilendirebilirsiniz.

Banned
    burada kimse takılmıyor ki?
    Last edited by iMustafa; 1 Day Ago at 09:04 AM.