Results 1 to 4 of 4

Thread: Yok Böyle Bişey

Newbie

Yok Böyle Bişey

Arkadaşlar, son zamanlardaki gidişata okadar sinirlendimki oyunu silmek üzereyim lütfen mantıklı bir şekilde beni aydınlatın.

1 ) Son yaptığım yaklaşık 5 maç takımlar benden kalite olarak düşük olmasına rağmen ya yeniliyorum yada berabere kalıyorum

yenilmekten bir hal olmuş bu takımları yenemememin sebepleri kesinlikle vardır.Ama ben bir sebep bulamıyorum sizlere sayıyorum.

4-4-2 oyun kurulumu bütün oyuncular için moral full,kondisyon ortalama %75-80 , prim en son seviye

Burada taktik farklı ve kondisyonun full olmadığını söyleyecek olursak moral,prim full,kalite yüksekliğinin hiçmi önemi yok veya hangileri maç kazanma olasılığını çok etkiliyor.

2 ) şampiyonlar ligi ve dünya kupasında yapmış olduğum toplamda 4 maçı sizlere yazıyorum ve iki klasmanda'da bir üst elemeye çıkamadım nasıl olduğunu anlayamadım

Ben: 1 2
    Rakip:1 2

Kazanan: Rakip!! (şampiyonlar ligi)

Ben: 3 0
    Rakip:1 2

Kazanan: Rakip!! (dünya kupası)

Enteresan olan ise bir üst gruptaki iki rakibin maçlarıda aynen şöyle ve grubu geçen kim oluyor.

A: 0 3
    B: 2 1

Kazanan: A!! (Benimle ayni skor)

bu müsabakaların hepsinde canlı izliyen yok bazılarınız penaltılar diyecektir ama maclarda penaltılar ile ilgili hiçbir açıklama yoktur.

Ben bu maçların ve benim hesabımın incelenmesini ve benim aydınlatılmamı rica ediyorum.

Newbie torje's Avatar
    Taktik olarak şunu söyleyebilirim ki 4-4-2'den hemen vazgeç. Onun kadar dengesiz bir taktik yok bu oyunda
    Legend of SPARTAK PENDİK

Newbie
    Taktik olarak değişiklik yapabilirim ama bun yaşadıklarımın tek çözümü sadece taktikmi sampiyonlar ligi ve dünya kupasındaki grupta kalmamın nedeni ney sizce

Newbie
    Kondüsyon 75-80 demişsin anlayamadım %75-80 kondüsyonla mı maçlara çıkıyosun ? Eğer doğru anlamışsam tabi ki maçlarda dağılırsın kondüsyon full olsa iyi olur %98-99 la maça çıkılır hadi en düşük 95 olsun zaten sakatlanma riski de çok olur düşük kondüsyonla Maçın sonlarında futbolcuların konsüyonları yüzde 50-55 lerde seyreder yarım performansla taktiğin ne kadar olsa da takımın ne kadar kuvvetlli olsa da maç kazanman çok zor olur..
    Last edited by Lastsun; 04-28-2013 at 06:46 PM.